Ubrania robocze

Spodnie Snickers Workwear 6214/6314 na najtrudniejsze warunki

Problem z wyborem spodni do wykonywania ciężkich prac dekarskich? Spodnie znowu nie przetrwały jednej budowy? Marka Snickers Workwear ma odpowiedź na te pytania. W asortymencie pojawiły się 2 nowe modele spodni roboczych linii Ruff Work, które sprawdzą się w pracach wymagających wyjątkowej wytrzymałości w połączeniu ze swobodą ruchu.

Spodnie uzupełniły asortyment kolekcji RuffWork, dedykowanej do zadań wykonywanych w trudnych warunkach, gdzie istnieje duże ryzyko przetarć i rozdarć. Pierwsze wersje produktów (6202 oraz 6303) wykonane zostały z mieszanki poliamidowo-bawełnianej (310 g/m2), która łączy w sobie trwałość z wygodą noszenia.

Spodnie Snickers Workwear 6214/6314

W nowych spodniach 6214 oraz 6314 wykorzystano nieco grubszy (340 g/m2), ale sprawdzony w klasycznych spodniach Snickers Workwear, materiał Canvas+ będący połączeniem poliestru i bawełny. Jest on bardziej miękki, co dla wielu może mieć znaczenie podczas całodziennego użytkowania. Ze względu na gramaturę tkanina dobrze zda egzamin również podczas pracy w zimniejsze dni. Podobnie jak we wcześniejszych modelach RuddWork, w spodniach zastosowano system AirFlow™, który poprzez specjalne siateczkowe rozcięcie z tyłu kolan poprawia wentylowanie nóg. Jako wzmocnienie kieszeni nakolannikowych ponownie użyto Cordury®1000 – 3 razy mocniejszej niż standardowo wykorzystywana w spodniach roboczych.

Spodnie Snickers Workwear 6314 RuffWork
Spodnie Snickers Workwear 6314 RuffWork

Do najważniejszych elementów spodni wpływających na ich wytrzymałość oraz komfort pracy należą: profilowane nogawki ułatwiające poruszanie, wzmocnienia kluczowych obszarów z materiału Cordura® odpornego na ścieranie oraz elastyczny klin w kroku eliminujący ryzyko rozerwania spodni na tylnym szwie. Funkcjonalność produktów zwiększają optymalnie rozmieszczone kieszenie, w tym dodatkowa zlokalizowana na wysokości prawej pachwiny, miejsce na nóż oraz obustronne mocowania na narzędzia przy pasie. Spodnie w połączeniu z nakolannikami Snickers Workwear spełniają wymagania certyfikowanej ochrony kolan – normy EN14404. Dzięki systemowi pozycjonowania nakolanników KneeGuard Pro, pozwalają na zapewnienie optymalnej ochrony rzepki, dzięki właściwemu usytuowaniu ochraniaczy.

Spodnie występują w dwóch wersjach: 6214 RuffWork (z dodatkowymi workami kaburowymi przy pasie) oraz 6314 RuffWork (bez worków kaburowych). Dostępne są w 41 rozmiarach standardowych dopasowanych do 5 typów sylwetek; od bardzo niskich, do bardzo wysokich. Posiadają regularny krój. Dostępne są w 7 kolorach. Snickers Workwear oferuje spodnie robocze w 5 liniach produktowych (RuffWork, FlexiWork, AllroundWork, LiteWork oraz ProtecWork).

Więcej informacji o odzieży Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

4.8/5 - (38 votes)

Data publikacji: 15 lipca, 2020

Autor:

4.8/5 - (38 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    środa, 15 lipca, 2020

    praca na dachu jest w różnych pozycjach, tak więc spodnie muszą być elastyczne ale jednocześnie odporne na rozdarcia. obszerne kieszenie i wentylacja jak najbardziej przydają się porządnych spodniach roboczych. do wygodnej i bezpiecznej pracy lepiej zainwestować w dobre modele odzieży roboczej.

  2. stylista
    czwartek, 16 lipca, 2020

    Dla odzieży roboczej przeznaczonej dla dekarzy, z uwagi na szczególne warunki pracy, stawia się dosyć wysokie wymagania. W szczególności powinna ona zapewniać dużą wytrzymałość na uszkodzenie, bezpieczeństwo a także swobodę ruchów pracownika. Korzystne również jest wyposażenie jej w kieszenie umożliwiające schowanie podręcznych narzędzi.

Podobne artykuły