Rynny metalowe

Stalowy system rynnowy Flamingo SATIN marki Budmat

Flamingo to dobrze znane i doceniane przez użytkowników stalowe systemy rynnowe, od dzisiaj w ofercie w nowej nieszablonowej matowej odsłonie. Wyjątkowość Flamingo SATIN to oprócz wszystkich znanych zalet Flamingo, niepowtarzalny wygląd. Satynowa matowa powłoka sprawia wrażenie miękkości i głębi aksamitu, dając spójne wykończenie matowego dachu.
Jako lider funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań, stale poszukujemy nowych możliwości, by dostarczać klientom sprawdzone i niezawodne produkty, ale też takie, które po prostu podobają się użytkownikom.

Wygląd to jedno, lecz system Flamingo SATIN to przede wszystkim niezawodne odprowadzenie wody z dachu i ochrona elewacji oraz bezpośredniego otoczenia budynku przed wodą na długie lata użytkowania. Obustronna powłoka zabezpiecza system przed korozją i mechanicznym zużyciem nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Zastosowane do produkcji surowce i rozwiązania technologiczne czynią ją jeszcze bardziej przyjazną środowisku, a pamiętać trzeba też, że stal z której jest wykonana w 100% podlega recyklingowi, bez tworzenia szkodliwych odpadów.

40 lat gwarancji to pewność niezawodnego i pięknego dachu na długie lata użytkowania!

W satynowej powłoce GreenCoat RWS Pro BT z huty SSAB dostępny jest każdy element systemu – od rynien po haki i denka, by tworzyć spójną całość dachu, podkreślając jego szlachetny wygląd.

Brązowy mat satynowy (M434)
Brązowy mat satynowy (M434)
Czarny mat satynowy (M015)
Czarny mat satynowy (M015)
Grafitowy mat satynowy (M455)
Grafitowy mat satynowy (M455)
4.9/5 - (19 votes)

Data publikacji: 1 czerwca, 2021

Autor:

4.9/5 - (19 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. ekolog
    środa, 2 czerwca, 2021

    Matowe rynny stanowią niekonwencjonalny i niepowtarzalny wygląd wykończenia budynku. Do tego dodając trwałość rynien stalowych stanowią one praktyczne i ciekawe rozwiązanie. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkowane przez Budmat rynny są dzięki recyklingowi przyjazne środowisku.

  2. Jan
    czwartek, 3 czerwca, 2021

    Jako użytkownik domu jednorodzinnego z zaciekawieniem obserwuję jakie rynny pojawiają się w mojej okolicy kiedy powstaje nowy dom. Z czasem po wielu rozmowach z sąsiadami o tym jak się mieszka, jakie pojawiły się problemy itd coraz częściej skłaniam się ku rynnom metalowym. Są one zdecydowanie bardziej odporne i trwałe. Tak więc propozycja rynien stalowych flamingo satin marki budmat wychodzi jakby naprzeciw. 40 lat gwarancji i recykling w przyszłości to dodatkowe atuty. Gdybym dziś budował to skłonny bym był z niej skorzystać.

Podobne artykuły