Warsztat

Stanley trzyma poziom – nowa poziomica Fatmax I-Beam

Nowe urządzenie firmy Stanley: poziomica z linii Fatmax I-Beam niezbędna przy większości prac remontowych i budowlanych.

Poziomica to narzędzie, bez którego nie można się obejść na budowie czy podczas remontu. Wykorzystywana jest nie tylko przy stawianiu ścian, ale także podczas montażu półki ściennej, a także wieszania karniszy. Dlatego używają jej zarówno eksperci, jak i domowi majsterkowicze.

Jedynie użycie precyzyjnej poziomicy może dać pewność, że podłoga, sufit i ściany trzymają poziom, a półka bądź karnisz są odpowiednio zawieszone. Dlatego znana z produkcji narzędzi ręcznych firma Stanley wprowadziła na rynek poziomicę Fatmax I-Beam do zastosowanie zarówno w domu, jak i na budowie.

Lekki aluminiowy korpus poziomicy Fatmax I-Beam posiada cieńszy i wyższy przekrój dwuteowy, co zapewnia trzykrotnie większą wytrzymałość narzędzia. Frezowana powierzchnia pomiarowa dodatkowo zwiększa sztywność korpusu, a profil krawędzi typu V umożliwia precyzyjny pomiar ułożenia rur. Poziomica I-Beam wyposażona jest w trzy solidnie zamocowane libelki otoczone elastycznymi osłonami absorbującymi wstrząsy. Osłonki zamieszczono także na krańcach poziomicy, a dodatkową zaletą jest ergonomiczny uchwyt. Dokładność pomiaru wynosi 0,5 mm/m.

Poziomice firmy Stanley dostępne są w czterech długościach – 60 cm, 120 cm, 180 cm i 200 cm. Do wyboru jest wersja standardowa lub z magnetyczną podstawą.

Poziomica Stanley Fatmax I-Beam dostępna jest w sprzedaży w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju w cenie od 100 zł.


Data publikacji: 29 sierpnia, 2012

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły