Kolektory słoneczne

Strona pełna słonecznej energii

Komplet informacji dotyczący systemów solarnych i wygodna nawigacja to wyróżniki strony internetowej poświęconej kolektorom słonecznym Braas – www.braas-solar.pl. Warto dowiedzieć się więcej o tych pożytecznych urządzeniach, które objęte są aż 45% dotacją.

Braas w stronę słońca

W maju 2014 Braas wprowadził do swojej oferty kolektory słoneczne. W skład nowej linii weszły przede wszystkim wysokowydajne płaskie kolektory Braas TCA2, a obok nich mocowania do kolektorów oraz dachówki przejściowe idealnie pasujące do dachów każdego typu (wizualnie dopasowane do dachówek Braas i RuppCeramika). Oferta obejmuje ponadto pełną gamę akcesoriów.

Słoneczna strona internetu

Dla wygody swoich klientów zainteresowanych zakupem kolektorów Braas stworzył specjalną witrynę internetową poświęconą tej linii produktów – www.braas-solar.pl. Stronę podzielono na sześć tematycznych podserwisów gromadzących wiedzę niezbędną do dokonania wyboru i zakupu solaru. Najważniejsze wiadomości dotyczące elementów systemu solarnego znaleźć można w zakładce „produkty”, w której przeczytamy zarówno o samych kolektorach jak i o między innymi elementach montażowych, zbiornikach ciepłej wody i osprzęcie. Uzupełnieniem opisów są szczegółowe i przydatne dane techniczne. W zakładce “Braas Solar Partner” znajdziemy mapę Polski z zaznaczonymi punktami dystrybucji kolektorów Braas. Wygodna wyszukiwarka pozwala na szybkie odnalezienie punktu dystrybucji solarów najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Tymczasem zakładka “oferta cenowa” oraz “dotacja” pozwalają złożyć zapytanie o indywidualną wycenę interesującego nas systemu oraz możliwość uzyskania 45% dotacji od Państwa na zakup kolektorów.

Słoneczne dotacje

Chętnych na zakup kolektorów ucieszy z pewnością fakt, że na te inwestycję uzyskać można aż 45% dotację od państwa. Z programu dotacji skorzystać może każda osoba posiadająca prawo do dysponowania budynkiem, budynkiem w budowie oraz wykorzystująca budynek w celach mieszkalnych. Dotację można wykorzystać na zakup i montaż instalacji solarnej do celów podgrzewu ciepłej wody użytkowej jak również do wspomagania centralnego ogrzewania.

Miejscem, w którym zrealizujemy wszystkie formalności są banki: Bank Ochrony Środowiska, Bank Polskiej Spółdzielczości oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze (grupa BPS), Gospodarczy Bank Wielkopolski oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze (Spółdzielcza Grupa Bankowa), Mazowiecki Bank Regionalny oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze, Krakowski Bank Spółdzielczy, Warszawski Bank Spółdzielczy oraz Lukas Bank. W sumie jest to około 5000 placówek w całym kraju dzięki czemu praktycznie w każdym miasteczku znajduje się punkt mogący zrealizować program dotacji solarnej.

Dodatkowo firma Braas zapewnia pełne wsparcie i pomoc niezbędną w celu realizacji oraz uzyskania dotacji.

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 13 listopada, 2012

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Michalina
    czwartek, 12 września, 2019

    Zawsze warto dowiedzieć się więcej o systemach solarnych przed montażem takiego urzadzenia w swoim domu. Można znaleźć wszystkie dane techniczne w jednym miejscu, a także uzyskać indywidualną wycenę bez wychodzenia z domu.

Podobne artykuły