Na rynku

Stwórz projekt, dopinguj siatkarzy!

Właśnie startuje wyjątkowy konkurs krakowskiego producenta systemów rynnowych. Firma Galeco zaprasza do sportowej zabawy. Do wygrania bilety na mecz Mistrzostw Świata w Siatkówce 2022, wspólna kolacja z Wilfredo Leónem i pakiety Polsat Sport Premium.

Wykonanie dowolną techniką projektu koszulki kibica z Wilfredo Leónem – takie zadanie czeka na chętnych, którzy chcą wziąć udział w konkursie. Organizatorzy liczą na kreatywność i pomysłowość uczestników, którzy swoje zgłoszenie razem z projektem mają przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie www.kibicuj.galeco.pl. Na prace konkursowe organizator czeka od 30 maja do 26 czerwca.

Emocje na meczu i w telewizji

Nagrodą główną, którą otrzyma trójka zwycięzców, są podwójne bilety na mecz Mistrzostw Świata w Siatkówce 2022, który odbędzie się w Polsce. Ale na tym nie koniec! Po sportowych emocjach na wygranych czeka też kolejna niespodzianka – wspólna kolacja z Wilfredo Leónem, która odbędzie się po zakończeniu zawodów. Nagrody dodatkowe to aż 120 miesięcznych pakietów Polsat Sport Premium.

Konkurs podzielony jest na 4 jednotygodniowe etapy. W każdym z nich do wygrania jest 30 pakietów telewizyjnych. Spośród wszystkich zwycięzców poszczególnych etapów zostanie wybranych trzech laureatów nagrody głównej. A dla tych, którym tym razem szczęście nie dopisze, jeszcze nic straconego. 27 czerwca startuje bowiem kolejny konkurs organizowany przez Galeco. Zapraszamy do zabawy. Trzymamy kciuki za uczestników i naszych siatkarzy!


Data publikacji: 1 czerwca, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. agrodane
    poniedziałek, 18 lipca, 2022

    Dziękuję za bardzo ciekawy artykuł. Pozdrawiam

Podobne artykuły