Na rynku

Stylowa Promocja BRAAS – dachówki premium w niższej cenie

Niezwykle eleganckie, ponadczasowe i odporne na warunki atmosferyczne pokrycie w specjalnej cenie. Promocja na wybrane dachówki premium BRAAS trwa do 31 sierpnia 2016.

Wybudowanie domu to nie lada wydatek: koszt projektu, materiałów oraz robocizny potrafi dać się portfelowi we znaki. Inwestorzy mają jednak przeważnie świadomość, że podczas budowy nie ma miejsca na oszczędzanie na jakości produktów, szczególnie w przypadku dachu, który jest wizytówką każdego domu. Jeśli chcemy, by nie zaskoczyły nas remonty, naprawianie, a w skrajnych przypadkach zrywanie i układanie na nowo pokrycia, powinniśmy sięgać po produkty najwyższej jakości od sprawdzonych producentów.

Wakacje to tradycyjnie jeden z gorętszych okresów dla branży budowlanej i to nie tylko ze względu na temperaturę na zewnątrz. W związku ze szczególnym zapotrzebowaniem na dachówki najwyższej jakości, BRAAS wprowadził Stylową Promocję, którą objęte zostały wybrane dachówki premium – modne, eleganckie, o wysokich walorach estetycznych. Teviva, Celtycka i Romańska w technologii Cisar, Rubin 13V, Topas 13V oraz karpiówki Opal w glazurze i glazurze topline dostępne są w specjalnych cenach, o które należy pytać w punktach handlowych. Promocja trwa do 31 sierpnia 2016 roku lub do wyczerpania zapasów.

Promocja_1_BRAAS

Zdjęcia: Monier Brass Sp. z o.o.

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 11 sierpnia, 2016

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły