Na rynku

SuperDEKARZE 2012 wybrani!

25 stycznia w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyła się Gala SuperDEKARZ 2012, będąca ukoronowaniem corocznych zmagań o tytuł najlepszego dekarza w regionie i kraju. To już czwarta Gala, na której spotyka się stu najlepszych SuperDEKARZY, by w uroczystej atmosferze podsumować rok.

Program branżowy SuperDEKARZ funkcjonuje od maja 2009 roku i aktualnie skupia ponad 860 dekarzy z całej Polski. W ramach programu dekarze mają dostęp do platformy superdekarz.pl, fachowych szkoleń oraz najnowszych rozwiązań technologicznych wprowadzanych na rynek przez firmę Monier BRAAS.

Spośród wszystkich uczestników programu stu dekarzy z największą liczbą punktów spotyka się wraz z osobami towarzyszącymi na corocznej Gali SuperDEKARZ, podczas której nagrodzeni zostają SuperDEKARZE Regionu oraz SuperDEKARZ Roku. Tegoroczna Gala, przebiegająca pod hasłem „Odysei Superdekarskiej” poprowadzona została przez Piotra Bałtroczyka w prawdziwie kosmicznej (i komicznej) atmosferze. Nie zabrakło wyjątkowych atrakcji i dobrej zabawy, którą uświetniły duety „nie z tej ziemi” – Patrycji Markowskiej z Grzegorzem Markowskim, Urszulą i Małgorzatą Ostrowską, a więc od nowoczesnego „Hello” poprzez „Konika na biegunach” aż po „Szklaną pogodę”. Tegorocznym SuperDEKARZEM Roku 2012 został przedstawiciel młodego pokolenia dekarzy – Łukasz Budzyński ze Strzyżewa Smykowego. Drugie miejsce w rankingu zajął Jerzy Orłowski z Pyrzyc, zaś trzecie miejsce na podium należało do Tomasza Świętego z Nowego Gulczewa. Najważniejszą I nagrodę wręczył Marian Maciejasz – SuperDEKARSKI Master, czyli trzykrotny zdobywca najwyższej lokaty, który ma dożywotnie zaproszenie na Galę SupeDEKARZA.

Podczas Gali statuetki z rąk Alessandro Cappelliniego, prezesa firmy Monier Braas, odebrało również dziesięciu zwycięzców regionalnych:
1. Henryk Labisz z firmy DACHER z Opola
2. Roman Dyduch z firmy DACHBUD z Orzesza/k. Rybnika
3. Grzegorz Średniawa z firmy Usługi Budowlano-Remontowe z Charzewic/k. Nowego Sącza
4. Zbigniew Gozdur z firmy BEST-DACH ze Zwolenia/k. Radomia
5. Andrzej Lubowiecki z firmy Al-DACH z Elbląga
6. Bogdan Kalinowski z firmy GD z Księżyna/k. Białegostoku
7. Marcin Dudzik z firmy DACH-MAX z Tarczyna
8. Zbigniew Kabaciński z Dalików/k. Łodzi
9. Dariusz Matubowski z Jeżowa Sudeckiego
10. Stanisław Wadowski z firmy U.R.B z Przegini/k. Krakowa

Jak zapowiedział podczas Gali Grzegorz Barycki, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Monier Braas, piąta edycja programu SuperDEKARZ będzie mocno skorelowana z systemem certyfikacji dekarzy. – Wokół programu skupiła się czołówka dekarzy, którzy doceniają jego edukacyjny walor i w dobie silnej konkurencji rynkowej potrzebują twardych dowodów na potwierdzenie swoich kompetencji. Dlatego wraz z nowym rokiem intensyfikujemy działalność szkoleniową i opracowujemy dość restrykcyjne zasady związane ze zdobyciem certyfikatu sygnowanego marką Braas. Tym samym podkreślamy motto programu SuperDEKARZ: „wiedza, jakość, doświadczenie” – mówi Grzegorz Barycki.

Tytuł SuperDEKARZA zobowiązuje!

Program SuperDEKARZ to nie tylko okazja do rywalizacji o tytuł SuperDEKARZA, ale również możliwość zjednoczenia środowiska branżowego. Dodatkowo, dzięki łatwiejszemu dostępowi do fachowych szkoleń, dekarze w ramach programu mogą podnosić kwalifikacje zawodowe. W ubiegłym roku wielu SuperDEKARZY wzięło udział w szkoleniu z systemów solarnych, które cieszą się w Polsce coraz większym powodzeniem.

W ramach cyklicznych szkoleń dekarze mogą również odbyć kurs montażu wolego oka czy prawidłowej obróbki newralgicznych punktów dachu. – Zależy nam, aby uczestnicy programu cieszyli się zaufaniem wśród inwestorów, dlatego dbamy o stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych SuperDEKARZY – mówi Grzegorz Barycki.

Także strona www.superdekarz.pl jest w dużym stopniu skierowana na zawodowy rozwój dekarzy. Można na niej znaleźć porady budowlane, almanach SuperDEKARZA oraz nowości z zakresu budowlanych rozwiązań technologicznych. Nowością w tegorocznej edycji programu jest aplikacja Superasystent, pomagająca dekarzom rozplanować pracę czy spotkania.

Nie tylko pracą żyje dekarz!

Program SuperDEKARZ to nie tylko rozwój i praca, to również rywalizacja, konkursy i wyjątkowe nagrody. Zdobyte w programie punkty dekarze mogą wymieniać na nagrody z „Katalogu nagród”. Znajdują się w nim zarówno rzeczy przydatne w pracy – jak narzędzia dekarskie czy odzież robocza – jak również sprzęt AGD czy RTV do domu. To nie wszystko – dodatkowo w ubiegłym roku w ramach programu odbył się piłkarski konkurs, w którym nagrodą były bilety na mecz EURO 2012. Kolejną atrakcją przygotowaną dla SuperDEKARZY była promocja SuperWAKACJE, w ramach której dekarze spędzili urlop w Portugalii.

Dla dekarzy posiadających Złote i Srebrne karty bonusów było jeszcze więcej. W październiku zarówno posiadacze Złotych, jak i Srebrnych kart otrzymali bilety na mecz piłkarski Brazylia – Japonia. Dekarze posiadający Złote karty dodatkowo dostali zaproszenie na koncert zespołu Queen.

Statystyki

W programie wzięło udział 860 dekarzy Tegoroczny zwycięzca zdobył 408 984 punktów.

Rozdano ponad 4000 nagród, w tym:
– odzież i sprzęt dekarski,
– AGD i RTV do domu – w tym IPody Apple, 40” telewizory Sony, oraz konsole Xbox360,
– wycieczki zagraniczne m.in. do Barcelony, Rzymu i Paryża,
– weekendy w Zakopanem oraz Sopocie,
– sprzęt rekreacyjny – ławki treningowe, rowery oraz trampoliny ogrodowe.

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 24 kwietnia, 2013

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły