Na rynku

SUPERDEKARZE ROKU 2017!

Ogólnopolski program dla wykonawców dachów SUPERDEKARZ zakończył IX edycję wyborem najlepszych dekarzy w Polsce i w poszczególnych regionach. Na uroczystą Galę SUPERDEKARZE 2017, która miała miejsce 9 lutego w Hotelu Andel`s, zaproszonych zostało 100 najlepszych dekarzy rywalizujących o ten zaszczytny tytuł przez cały ubiegły rok. Tytuł SUPERDEKARZA ROKU 2017 po raz trzeci przypadł Rafałowi Szczepańskiemu z Poddębic. Patronem i inicjatorem programu jest marka Braas.


Program SUPERDEKARZE integruje środowisko dekarskie w Polsce, a także łączy program lojalnościowy i rozrywkę po godzinach pracy. Wykonawcy cały rok rywalizują o tytuł SUPERDEKARZA ROKU i SUPERDEKARZY REGIONU. Liczy się nie tylko ilość położonych dachów, ale również m.in. umiejętność wykorzystania kompletnych systemów dachowych. Osoby, które przystąpiły do programu, biorą udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących ich umiejętności zawodowe. Najlepsi są zapraszani do wąskiej grupy Certyfikowanych Dekarzy Braas oraz wykonawców, którzy mogą oferować klientom Gwarancję Systemową Braas. W minionym roku w programie uczestniczyło ponad ośmiuset dekarzy.

SUPERDEKARZE ROKU 2017

SUPERDEKARZE ROKU 2017

SUPERDEKARZEM ROKU 2017 został Rafał Szczepański (firma: Rafał Szczepański Ciesielstwo- Dekarstwo, Poddębice, woj. łódzkie), który po raz trzeci z rzędu pokonał rywali z całej Polski. Jerzy Orłowski (firma: Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce) oraz Daniel Czarnecki (firma: Zakład Ogólnobudowlany Czarnecki, Stargard Szczeciński) również ponownie zajęli miejsce na podium. Po raz pierwszy od wprowadzenia wiosną 2017 pionierskiej na polskim rynku usługi – Gwarancji Systemowej Braas przyznano nagrodę dla dekarza, który uzyskał najlepszy wynik w jej sprzedaży. Został nim Andrzej Bylski.

– Superdekarze to wyjątkowy program, jedyny w swoim rodzaju. W naszej branży żaden z producentów pokryć czy akcesoriów dachowych nie docenia z takim rozmachem naszej – dekarzy pracy (…) – mówi zwycięzca, Rafał Szczepański. – Program Superdekarz pozwala nam spotkać się w ponad stuosobowym gronie, gdzie jest reprezentowany praktycznie każdy zakątek Polski, a każdy z nas kładzie dachy inaczej, bo zwyczajnie występują regionalizmy. Dzięki takiemu spotkaniu możemy również wpływać na asortyment i jakość produktów Braas, bo bezpośrednio zarówno Doradcom Technicznym, jak i samemu Prezesowi, możemy napomknąć o naszych bolączkach związanych z produktami lub wskazywać luki w asortymencie, które można by wypełnić – dodaje Superdekarz Roku 2017. Wręczone zostały również nagrody w dwóch innych kategoriach: w ilości położonych dachówek płaskich Teviva Cisar – zwycięzcą został Łukasz Meyer, oraz w wykorzystaniu innych modeli dachówek wykonanych w nowoczesnej technologii Cisar – ta nagroda ponownie przypadła Rafałowi Szczepańskemu.

SUPERDEKARZE ROKU 2017

Mistrzem Systemów Dachowych, czyli dekarzem, który położył najwięcej dachów w oryginalnym systemie Braas, został Michał Gac. Z kolei najbardziej aktywnym debiutantem w programie SUPERDEKARZ okazał się Marek Walaszkowski. Nagrodzono również najlepszych dekarzy w poszczególnych regionach kraju – statuetkę SUPERDEKARZ REGIONU 2017 odebrało 15 dekarzy. To za ich sprawą w minionym roku największą popularnością cieszyły się dachówki Celtycka Lumino (822 obiekty), Bałtycka Cisar (849 obiektów) i Rubin 9V (789 obiektów).

– Po dziewięciu latach w programie SUPERDEKARZ udało nam się zgromadzić elitę dekarską naszego kraju. Mamy ogromną radość obserwować, jak przez ten czas rozwinęli swoją działalność i doskonale radzą sobie na rynku, bez względu na koniunkturę gospodarczą. Dlaczego? Ponieważ postawili na jakość, którą z każdym rokiem coraz częściej doceniają krajowi i zagraniczni zleceniodawcy – powiedział Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier Braas. – Cieszy nas, że najlepsi wykonawcy wybierają produkty marki BRAAS, którą uważają za synonim trwałości i funkcjonalności – dodaje.

Finalistom statuetki wręczył gość specjalny Krzysztof Hołowczyc, który poprzedził Galę wystąpieniem motywacyjnym dla dekarzy. Wieczorne wydarzenie poprowadził ulubieniec mediów społecznościowych, dziennikarz radiowy i telewizyjny Filip Chajzer, który też pochwalił się wybudowanym niedawno domem z dachem marki Braas. Oficjalną część wieczoru zakończył energetyczny koncert Ewy Farnej.

WYNIKI PROGRAMU SUPERDEKARZ 2017

ZWYCIĘZCY KRAJOWI
I miejsce – Rafał Szczepański – Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański, Poddębice
II miejsce – Jerzy Orłowski – Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce
III miejsce – Daniel Czarnecki – Zakład Ogólnobudowlany Czarnecki, Szczecin

ZWYCIĘZCY REGIONALNI

 1. Grzegorz Adamczyk – Mistrz Regionu Śląskiego – Wschodniego, Allbud, Łodygowice
 2. Łukasz Budzyński – Mistrz Regionu Wielkopolskiego, Zakład Blacharsko-Dekarski, Gniezno
 3. Zbigniew Chulewicz – Mistrz Regionu Mazowieckiego – Zachodniego, Usługi Ogólnobudowlane Dom-Dach, Płock
 4. Roman Dyduch – Mistrz Regionu Śląskiego – Zachodniego, F.U.H. Dachbud, Orzesze
 5. Bogdan Frączek – Mistrz Regionu Dolnośląskiego – Południowego, Usługi Stolarsko-Ciesielskie, Nowogrodziec
 6. Zbigniew Gozdur – Mistrz Regionu Świętokrzyskiego, Best-Dach, Radom
 7. Bogdan Kalinowski – Mistrz Regionu Białostockiego, GD Bogdan Kalinowski, Księżyno
 8. Henryk Klóska – Mistrz Regionu Podkarpackiego, Klóska Henryk Firma Remontowo-Budowlana, Rytro
 9. Henryk Labisz – Mistrz Regionu Opolskiego, DACHER, Chrząstowice
 10. Jerzy Łączyński – Mistrz Regionu Mazowieckiego, Domino Dach, Mińsk Mazowiecki
 11. Damian Rolla – Mistrz Regionu Dolnośląskiego – Północnego, DACH-SYSTEM, Głogów
 12. Michał Sieradzki – Mistrz Regionu, Mistrz Regionu Lubelskiego, FHU EURO-DACH, Kraśnik
 13. Franciszek Tusk – Mistrz Regionu Pomorskiego, Zakład Dekarsko-Blacharski, Gowidlino
 14. Arkadiusz Tyliński – Mistrz Regionu Lubuskiego, PHB „Tyliński” Tyliński Arkadiusz Jarosław Tyliński s.j. LESZNO
 15. Adrian Woźniak – Mistrz Regionu Małopolskiego, U.R.B Adrian Woźniak, Gorenice


WYRÓŻNIENIA SPECJALNE

 1. Andrzej Bylski – Mistrz Gwarancji Systemowych 2017, Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Bylski, Koszalin
 2. Marek Walaszkowski – Debiut 2017 roku, MBud Marek Walaszkowski, Kiełpino
 3. Michał Gac – Mistrz Systemów Dachowych 2017, M.Dach, Lipniak
 4. Rafał Szczepański – Najlepszy wynik w dachówce CISAR w 2017 roku, Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański, Poddębice
 5. Łukasz Meyer – Najlepszy Wynik w dachówce płaskiej Teviva Cisar 2017, PPU Naj-Bud, Strzebielino

Więcej informacji na www.superdekarz.pl.

4.9/5 - (39 votes)

Data publikacji: 12 kwietnia, 2018

Autor:

4.9/5 - (39 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły