Na rynku

Nowoczesny system ogrodzeń stalowych BUDMAT

System ogrodzeń stalowych Budmat to zupełnie nowy i innowacyjny pomysł na wykonanie ogrodzenia domu, posesji, działki a nawet osiedli mieszkalnych i obiektów przemysłowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy spełniając marzenia o domu idealnym potrzebują określonych rozwiązań, Firma BUDMAT wprowadziła do oferty sztachety stalowe.

Ciekawe wzornictwo, nowoczesne rozwiązania montażowe oraz szeroka gama kolorów, sprawiają, że ogrodzenia stalowe BUDMAT idealnie komponują się z otaczająca architekturą. Dzięki temu możliwości ich zastosowania są nieograniczone, a sam system jest szczególnie łatwy i szybki w montażu.

Oferowane przez BUDMAT pokrycia dachowe i system rynnowy Flamingo w połączeniu ze Stalowym Systemem Ogrodzeń, tworzą kompleksowe rozwiązania wykończenia domu i jego otoczenia.

Więcej na: www.budmat.pl

4.3/5 - (7 votes)

Data publikacji: 27 lipca, 2011

Autor:

4.3/5 - (7 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Mariola
    piątek, 13 marca, 2020

    Sztachety stalowe to rozwiązanie, które ostatnio dosyć często widuję. Podejrzewam, że to z powodu dość niskiej ceny. Na pewno nie jest to rozwiązanie dla wszystkich, ale jeśli ktoś chce płot podobny do płotu drewnianego, ale bardziej trwały to oczywiście może wybrać takie sztachety

Podobne artykuły