Warsztat

Szafy do Twojej firmy

Jeśli zamierzasz w najbliższym czasie wyposażyć Twoją firmę w szafy, to dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci wybrać te rodzaje szaf, które są konieczne w Twoim miejscu pracy oraz doradzimy na co zwrócić uwagę, zanim je kupisz.

Szafki ubraniowe metalowe

Szafki ubraniowe metalowe sprawdzą się w każdej szatni i przechowalni odzieży. Takie szafki powinny być ponadczasowo proste i w przystępnej cenie. Mogą to być szafy o różnej wielkości, jedno- i dwu poziomowe, na nóżkach lub na ławeczce. Powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyposażone w otwory wentylacyjne oraz ramki na etykietę. Co istotne, powinny umożliwiać wygodne przechowywanie zarówno czystej, jak i brudnej odzieży.

Dla przykładu, szafki ubraniowe metalowe S 6000 Cambio to ekskluzywna seria mebli do szatni. Ich mocne strony to atrakcyjny wygląd i optymalna funkcjonalność. Warto zapłacić za ich metalową konstrukcję z zachodzącymi na korpus frontami, wzmocnienie wewnętrzne w korpusie i jednowarstwowe drzwi metalowe z zamkniętymi profilami. Co ważne, optymalna cyrkulacja powietrza w szafce sprawia, że wilgotna odzież szybciej wysycha.

Z kolei szafki ubraniowe metalowe z serii Evolo – ze względu na swój ponadczasowy design i wysoką jakość wykończenia frontów – spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Znajdują zastosowanie w nowoczesnych szatniach przemysłowych, klubach fitness, strefach wellness, basenach, centrach spa i innych obiektach sportowych.

Szafy metalowe biurowe

Szafy metalowe biurowe są niezbędne w każdej firmie w dziale kadr, administracji i we wszystkich tych miejscach, w których istnieje potrzeba szybkiego dostępu do uporządkowanych dokumentów. Takie szafy nie tylko nadają pomieszczeniu nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim są wytrzymałe i niezwykle praktyczne. Szafy z przesuwnymi drzwiami sprawdzają się w biurach o niewielkiej powierzchni, ponieważ tego typu drzwi – w przeciwieństwie do tradycyjnych – nie wymagają dodatkowej przestrzeni do otwierania i zamykania.

Metalowa szafa na dokumenty

Szafa na dokumenty jest dostępna w sklepach w różnych wariantach – z drzwiami przesuwnymi, roletami lub drzwiami skrzydłowymi. To rozwiązane praktyczne, trwałe i nowoczesne. Szafa na dokumenty zapewnia odpowiednią ilość miejsca do przechowywania i uporządkowania dokumentów. Wybór kolorów szaf pozwala na eleganckie, a jednocześnie bardzo praktyczne urządzenie wnętrza. Metalowa szafa na dokumenty powinna być wyposażona w szuflady przystosowane do przechowywania teczek A4.

Szafa BHP

Szafa BHP to szafa, którą inspektorzy BHP i PPOŻ zalecają do skutecznego zabezpieczenia dokumentów przed pożarem oraz próbami włamań. W sklepie internetowym maes.com.pl znajdziesz produkty takie jak szafa BHP, które zostały wyprodukowane w Niemczech. Ich jakość jest potwierdzona certyfikatami wydanymi przez jednostkę certyfikacyjną TÜV.

logo maes

Szafy strażackie

Szafy strażackie powinny być wyposażone w uchwyty na hełm oraz schowki zamykane na zamek kłódkowy. Powinny też posiadać specjalny otwór w schowkach, który umożliwi wkładanie przedmiotów osobistych bez konieczności otwierania. Tego typu szafy wykorzystuje nie tylko straż pożarna, ale również inne służby mundurowe, pogotowie ratunkowe oraz prywatne biura ochrony.

Szafy strażackie powinny spełniać zasady bezpieczeństwa i higieny, zapewniając jednocześnie funkcjonalność i estetyczny wygląd. Szafy strażackie, które kupisz na maes.com.pl, zostały zaprojektowane przez doświadczonych fachowców z branży pożarniczej. Szczególny nacisk został położony na bezpieczne przechowywanie i szybki dostęp do znajdującego się w nich wyposażenia.

5/5 - (14 votes)

Data publikacji: 23 marca, 2020

Autor:

5/5 - (14 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Leszek
    piątek, 27 marca, 2020

    Szafy w firmie czy biurze to temat jak zwykle gorący. Nie mniej jednak po latach pracy w różnych biurach już wiem czego bym potrzebował. Z szafkami ubraniowymi jest nieco inaczej ale już wiem, że to też jest ważna sprawa bo np. w przypadku dojazdu do pracy rowerem potrzeba więcej miejsca, nie mówiąc o okresie deszczowym czy śnieżnym, a zazwyczaj to szafki oglądnie mówiąc nie są zbyt duże. Dobrze więc że są firmy, które się w tym specjalizują i mają w swojej ofercie konkretne sprawdzone propozycje.

  2. Damian
    poniedziałek, 13 kwietnia, 2020

    Wydaje mi się, że szafki w firmie to normalna sprawa. Ubraniowe, biurowe czy narzędziowe, muszą mieć swoje przeznaczenie i odpowiednią pojemność aby pasowała cały rok. Oczywiście lepsze gdy są metalowe i pomalowane bo mają dłuższą trwałość użytkową.

Podobne artykuły