Szkolenia

Szkolenia blacharskie RHEINZINK 2018

Fachowa wiedza i umiejętności to podstawa zaufania klienta do każdego wykonawcy. Firma RHEINZINK od kilkudziesięciu lat wspiera ich rozwój, oferując bogaty program szkoleń i kursów blacharskich.

W ofercie firmy są 4-dniowe szkolenia blacharskie organizowane w centrum szkoleniowym RHEINZINK, a także 1-dniowe kursy blacharsko-dekarskie, organizowane we współpracy z partnerami handlowym i stowarzyszeniami.

Dużym zainteresowaniem cieszą się praktyczne szkolenia blacharskie prowadzone bezpośrednio na placu budowy, których zaletą jest indywidualnie ułożony program dopasowany do konkretnych potrzeb uczestników.

SZKOLENIA BLACHARSKIE – teoria i praktyka w 4 dni

Wszystkie szkolenia blacharskie rozpoczynają prezentacje, na których przedstawiane są ekonomiczne i zgodne z techniką blacharską sposoby wykorzystywania blachy RHEINZINK. Teoretyczne podstawy wiedzy przekazywane w pierwszym dniu szkolenia przekładane są następnie na 3-dniową praktykę w warunkach zbliżonych do rzeczywiście występujących na budowie. Uczestnicy szkolenia otrzymują obszerny pakiet materiałów szkoleniowych do wykorzystania w późniejszym czasie na budowie, a na koniec – certyfikat ukończenia szkolenia.

Terminy szkoleń

  • 08-11 stycznia 2018 – szkolenie A
  • 15-18 stycznia 2018 – szkolenie B
  • 06-09 lutego 2018 – szkolenie C

WSTĘPNE KURSY – teoria i praktyka w 1 dzień

Wiedza i rozwiązania przekazywane uczestnikom podczas jednodniowych kursów blacharsko-dekarskich (szkolenie E lub F) pozwalają w późniejszej praktyce poprawnie i szybko wykonywać obróbki i detale z użyciem blachy RHEINZINK. Uczestnicy zdobywają podstawową praktykę w zakresie lutowania miękkiego, a przy okazji uzyskują wiedzę na temat prostego montażu systemu rynnowego, a także wykonania obróbek komina, murów bądź parapetów.

Również w przypadku kursów jednodniowych uczestnicy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych do wykorzystania w późniejszym czasie na budowie. Kursy są rozwiązaniem szczególnie rekomendowanym dla firm posiadających młodą ekipę wykonawczą. Podczas każdego szkolenia i kursu jest czas na pytania uczestników, a prowadzący szkolenia blacharskie służą radą i odpowiadają na każde pytanie.

Terminarz kursów jednodniowych, planowanych w roku 2018, jest w trakcie przygotowywania i będzie na bieżąco uaktualniany na stronie firmy.

Rejestracja

Rejestracja na szkolenie lub kurs odbywa się drogą internetową, po zapoznaniu z programem zamieszczonym na stronie www.rheinzink.pl. W razie pytań więcej informacji można uzyskać telefonicznie, dzwoniąc do biura biurem RHEINZINK: tel. (022) 789 91 91.

4.9/5 - (10 votes)

Data publikacji: 14 grudnia, 2017

Autor:

4.9/5 - (10 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły