Szkolenia

Szkolenia dekarzy firmy Blachy Pruszyński w nowej odsłonie

Szkolenia dekarzy firmy Blachy Pruszyński w nowej odsłonie

Branża budowlana dynamicznie się zmienia z roku na rok. Producenci podążając za najnowszymi trendami, wprowadzają co raz to kolejne innowacyjne rozwiązania, które czasem mogą sprawiać problemy przy montażu. Firma Blachy Pruszyński wychodzi dekarzom naprzeciw organizując różnego rodzaju szkolenia.

Zimowe szkolenia dekarskie odbywają się w głównej siedzibie firmy w Sokołowie. Podczas tych spotkań gościom przedstawiane są najnowsze wyroby firmy oraz sposób ich montażu. Mistrzowie dekarstwa, którzy współpracują z nami podczas szkoleń odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące kunsztu dekarskiego.

Szkolenia dekarzy firmy Blachy Pruszyński w nowej odsłonie

Oprócz fachowców, na szkoleniach pojawiają się również handlowcy, szkoły techniczne i dziennikarze z wydawnictw branżowych. W ciągu jednego dnia uczestnicy biorą udział w godzinnym wprowadzeniu przybliżającym działalność naszej firmy i produkty przez nas oferowane, następnie w mniejszych grupach zwiedzają zakład produkcyjny. Na końcu w części praktycznej programu, poszczególni wykładowcy omawiają najtrudniejsze rozwiązania dekarskie, które często sprawiają problemy.

Szkolenia dekarzy firmy Blachy Pruszyński w nowej odsłonie

Zimowe szkolenia nie są jednak jedyną formą przekazywania wiedzy przez Blachy Pruszyński. Firma współpracuje z Ośrodkiem Kształcenia Dekarzy w Pruszkowie – prowadzona jest Akademia Rzemiosła. Blachy Pruszyński udostępnia swoją halę szkoleniową oraz zapewnia wszelkie materiały do pracy. W ramach projektu dekarze uczą się jak wykonać najtrudniejsze detale blacharskie. Jest to doskonała praktyka w miłej atmosferze. Przez cały rok funkcjonuje również mobilne centrum szkoleniowe odwiedzające firmy współpracujące. Tym sposobem firma dociera do wszystkich tych, którzy nie mogli pojawić się w Sokołowie. W minionym roku podejście do mobilnych szkoleń dekarskich zostało zmienione i Blachy Pruszyński zainwestowały w zaawansowane Mobilne Centrum Szkoleniowe. Jest to duży samochód ciężarowy wyposażony w wystawki, ekrany telewizyjne oraz vip-room. W środku jest zamontowana klimatyzacja, tak więc latem można schronić się przed upałem, a zimą przed mrozem. Na miejscu można napić się kawy, porozmawiać z ekspertami Blachy Pruszyński, obejrzeć krótkie animacje o firmie oraz zobaczyć najnowsze produkty oraz sposób ich montażu na dachu.

Szkolenia dekarzy firmy Blachy Pruszyński w nowej odsłonie

Wszystkie te czynniki ułatwiają znacznie proces szkolenia i pozostawiają pozytywne wrażenie na uczestnikach. Na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenia na terenie firmy handlowej przy okazji wszelkiego rodzaju pikników dekarskich i innych wydarzeń skierowanych do profesjonalistów. Należy jednak pamiętać o wczesnej rezerwacji terminu. Nasze zmobilizowane centrum można także zobaczyć podczas eventów sportowych, których sponsorem jest firma Blachy Pruszyński.

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 17 lutego, 2020

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły