Na rynku

Szkolenia dekarskie organizowane przez firmę Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński regularnie organizuje produktowo-montażowe szkolenia dla dekarzy i handlowców ze składów materiałów budowlanych. Celem szkoleń jest poprawienie umiejętności i fachowości w dziedzinie doradztwa szerokiego asortymentu firmy a także montażu.

Lider wśród blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, firma Blachy Pruszyński od długich lat oferuje szeroki program szkoleniowy dedykowany dekarzom i sprzedawcom. Szkolenia odbywają się w różnych lokalizacjach. Doświadczeni doradcy techniczni, oprócz stacjonarnych szkoleń prowadzonych w siedzibie firmy w Sokołowie i w Ośrodku Szkolenia Dekarzy PSD, podróżują po kraju aby dotrzeć do jak największej liczby osób. Oprócz części merytorycznej, w skład szkolenia wchodzi również część praktyczna. Dużą sławę zyskały te mobilne – przeprowadzane np. u partnera handlowego.

Szkolenia organizowane przez firmę Blachy Pruszyński

Szkolenia dekarskie

Zazwyczaj dekarz jest obecny na każdym etapie powstawania dachu, dlatego musi dysponować dużą wiedzą. Powinien on na pewno posiadać odpowiednie pojęcie na temat materiału pokryciowego z blachy, akcesoriów, montażu, konstrukcji, izolacji, wentylacji a także praw fizyki. W celu przekazania odpowiednich umiejętności i wiedzy, firma Blachy Pruszyński prowadzi szkolenia w Centrum Szkoleniowym w podwarszawskim Sokołowie. Na domiar tego, dzięki współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy udało się zrealizować m.in. projekt „Akademia Rzemiosła”. Dekarze podczas szkoleń zyskują wiedzę na temat osiągnięć firmy i profilu działalności, ponadto zapoznają się z pojedynczymi produktami oraz nowościami na rynku. Merytoryczna część podczas każdego szkolenia polega na przeprowadzeniu dogłębnej prezentacji, przy której nasi eksperci udzielają odpowiedzi na pytania i wątpliwości uczestników. Dzięki wystawkom oraz próbkom prezentowanym podczas szkolenia, uczestnicy mają możliwość dowiedzieć się więcej na temat wysokiej jakości produktów firmy. Podczas praktycznego szkolenia mają możliwość zapoznania się z pracą na różnych połaciach dachowych pod przewodnictwem niezastąpionych mistrzów dekarstwa. Uczestnicy mają również okazję wymieniać się swoimi doświadczeniami między sobą. Szkolenia przeznaczone są zarówno dla początkujących, zaczynających swoją przygodę z rzemiosłem dekarskim, jak i tych doświadczonych, chcących poszerzyć wiedzę o nowych rozwiązaniach i technologiach, a także zapoznać się z najnowszymi trendami. Każdej osobie uczestniczącej w szkoleniu wręczany jest certyfikat potwierdzający jego obecność. Taki dokument można w przyszłości przedstawić przyszłemu inwestorowi.

Szkolenia organizowane przez firmę Blachy Pruszyński

Mobilne szkolenia

Przyjazd z miast daleko położonych do stolicy może sprawiać trudności i utrudnić dostęp do szkoleń wielu dekarzom i handlowcom z całej Polski. Firma Blachy Pruszyński zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zakupiono oraz wyposażono specjalistyczny samochód szkoleniowy. Na prośbę klienta doradca techniczny firmy ma możliwość dojechania i przeprowadzenia szkolenia dla grupy dekarskiej w firmie handlowej. Szkolenia mobilne, przy wcześniejszym zarezerwowaniu terminu, możliwe są do przeprowadzenia na piknikach, śniadaniach dekarskich i innych wydarzeniach, które skierowane są do fachowców.

Szkolenia dedykowane handlowcom

Jednym ze sposobów na dynamiczny rozwój firmy jest dokształcanie pracowników dystrybutorów handlowych. Szkolenia te są też podstawowym czynnikiem zapewniającym konkurencyjność na rynku. Pracownik po szkoleniu doskonale zna asortyment firmy, co świadczy o profesjonalizmie. To właśnie on jest pośrednikiem między firmą a klientem i odpowiada za odpowiednie relacje. Przeszkolona osoba doskonale sprawdzi się przy wyborze modelu pokrycia dachowego, zaprezentowaniu nowoczesnych rozwiązań oraz zaproponuje odpowiednie akcesoria. Szkolenia organizowane przez firmę Blachy Pruszyński umożliwiają zdobycie przydatnych umiejętności oraz wiedzy początkującym i doświadczonym handlowcom.

Również ONLINE na kanale YouTube

Blachy Pruszyński to producent pokryć dachowych, który kładzie duży nacisk na edukację. Coroczne Szkolenia Dekarskie przerwała pandemia koronawirusa. Z tego względu od 1 września ruszył program „Akademia Rzemiosła” na firmowym kanale YouTube. W każdym odcinku przedstawione zostało inne pokrycie dachowe. Gośćmi programu są Mistrzowie Dekarstwa, którzy zwracają uwagę na najczęstsze błędy oraz pokazują jak wykonać prawidłowy montaż pokrycia. Odcinki emitowane są co tydzień – w każdą środę o godzinie 18.00. Podczas takiej premiery, można zadawać pytania na czacie lub w komentarzach na kanale YouTube. Odpowiadać na nie będą właśnie Mistrzowie Dekarstwa, którzy wzięli udział w programie.

Firma Blachy Pruszyński serdecznie zaprasza na emisję kolejnego odcinka!


Data publikacji: 8 grudnia, 2021

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły