Szkolenia

Szkolenia produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia dla dekarzy, a także sprzedawców ze składów materiałów budowlanych. Ich efektem jest wzmocnienie kompetencji oraz umiejętności w zakresie montażu oraz doradztwa szerokiego asortymentu firmy.

Firma Blachy Pruszyński, lider blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, od kilkudziesięciu lat oferuje bogaty program szkoleń dla dekarzy i sprzedawców. Lokalizacje szkoleń są różne. Oprócz stacjonarnych, przeprowadzanych w siedzibie firmy w Sokołowie, a także w Ośrodku Szkolenia Dekarzy PSD w Pruszkowie doświadczeni doradcy techniczni podróżują po całym kraju, by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać. Szkolenia składają się nie tylko z części merytorycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Dużą popularnością cieszą się szkolenia przeprowadzane np. u partnera handlowego.

Szkolenia dla dekarzy

Dekarz najczęściej pracuje przy wszystkich fazach tworzenia dachu, z tego powodu powinien posiadać odpowiednią wiedzę na temat wykonania, konstrukcji, fizyki dachu, izolacji, wentylacji oraz możliwości materiału pokryciowego z blachy, a także akcesoriów. Aby przekazać dekarzom niezbędną wiedzę, firma Blachy Pruszyński organizuje szkolenia w Centrum Szkoleniowym w Sokołowie koło Warszawy. Ponadto we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy stworzyła m.in. projekt „Akademia Rzemiosła”. Dekarze biorąc udział w szkoleniach, pogłębiają wiedzę na temat profilu działalności i osiągnięć firmy, ale przede wszystkim zapoznają się z poszczególnymi produktami i nowościami wprowadzonymi na rynek. Część merytoryczna każdego szkolenia opiera się na obszernej prezentacji, podczas której eksperci odpowiadają również na wszystkie pytania i wątpliwości uczestników. Dzięki ustawionym wystawkom oraz licznym próbkom uczestnicy mogą przekonać się o wysokiej jakości produktów firmy Blachy Pruszyński.

Szkolenia dekarskie produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Uczestnicy spotkania zdobywają nie tylko wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim praktyczną, gdyż mają możliwość pracy na kilku różnych połaciach dachowych pod okiem wykwalifikowanych mistrzów dekarstwa. Ponadto uczestnicy mogą wymienić się ze sobą doświadczeniami.

Szkolenia skierowane są do wszystkich dekarzy – zarówno tych, którzy zaczynają przygodę z rzemiosłem dekarskim, jak i tych, którzy chcą odświeżyć wiedzę na temat przegrody dachowej, poszerzyć ją o tematy nowych rozwiązań i technologii oraz zapoznać się z aktualnymi trendami. Co ważne, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu, który może przedstawić przyszłemu inwestorowi.

Szkolenia mobilne

Firma Blachy Pruszyński doskonale zdaje sobie sprawę, że przyjazd do stolicy z odległych zakątków kraju może być dla niektórych dekarzy uciążliwy. Z tego powodu zakupiono i wyposażono samochód szkoleniowy. Na specjalne życzenie klienta doradca techniczny firmy przyjedzie i przeprowadzi szkolenie dla grupy dekarskiej w firmie handlowej. W 2018 roku w Polsce odbyło się kilkadziesiąt takich szkoleń, a także u klientów w Niemczech i we Francji. Mobilne szkolenia mogą być także przeprowadzone podczas pikników, śniadań dekarskich i innych wydarzeń skierowanych do fachowców, wystarczy wcześniej zarezerwować termin.

Szkolenia dekarskie produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Szkolenia dla handlowców

Dokształcanie pracowników jest jednym ze sposobów na dynamiczny rozwój firmy, a przede wszystkim podstawowym czynnikiem zapewniającym konkurencyjność na rynku. Przeszkolony pracownik podnosi profesjonalizm firmy. To na nim spoczywa odpowiedzialność za wszystko, co dzieje się na linii firma-klient. Przeszkolony pracownik pomoże fachowo dobrać model pokrycia dachowego, zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, a także dobierze niezbędne akcesoria dachowe. Chcąc skutecznie podnieść jakość i efektywność pracy swoich przedstawicieli handlowych, firma Blachy Pruszyński organizuje szkolenia. Pozwalają one nabyć niezbędne umiejętności oraz wiedzę zarówno doświadczonym, jak i początkującym handlowcom.

Szkolenia dekarskie produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Szkolenia dekarskie produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Szkolenia dekarskie produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Szkolenia dekarskie produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Szkolenia dekarskie produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

Szkolenia dekarskie produktowo-montażowe Blachy Pruszyński

4.9/5 - (39 votes)

Data publikacji: 18 grudnia, 2018

Autor:

4.9/5 - (39 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Paweł
    czwartek, 20 grudnia, 2018

    Dobre przykład producenta Blachy Pruszyński który prezenuje swoje nowe produkty i jednocześnie uczy fachowców z branży dekarzy. To świetna okazja na poznanie nowych rozwiązań i technologii, nabycie nowej wiedzy, wymiany kontaktów. Inne firmy powinny brać przykład z firmy Blachy Puszyński.

  2. Norbert Wojtokas
    środa, 9 stycznia, 2019

    polecam z całego serca, najlepsze szkolenie praktyczne na jakim byłem. Dwa dni klepania blachy, dużo praktycznych wskazówek i tricków od szkoleniowców. Nauczyłem się jak szybko i szczelnie wykonać podstawowe obróbki.

Podobne artykuły