Szkolenia

Szkolenia rąbek profesjonalny

Klasyka architektury w połączeniu z funkcjonalnością to cechy, których coraz częściej szukamy w produktach wybieranych podczas budowy lub remontu obiektów użyteczności publicznej, domów jedno i wielorodzinnych. Płaskie pokrycia dachowe i aranżowanie elewacji o stylistyce stalowo-aluminiowej stają się bardzo popularne. Producent Bratex Dachy oferuje rozwiązanie Standing Seam, jako zestaw komponentów do budowy dachów i elewacji – rąbek „na felc”, potocznie zwany rąbkiem stojącym lub rzemieślniczym.

Centrum Szkoleniowe w Dębicy – szkolenie dla firmy CPD Andrzej Nowak. Szkolenia rąbek profesjonalny.

Centrum Szkoleniowe w Dębicy – szkolenie dla firmy CPD Andrzej Nowak.

Szkolenia rąbek profesjonalny.

Propozycja producenta obejmuje najbardziej znane i wykorzystywane materiały w tej technologii – stal, aluminium oraz cynk. Wszystkie dostępne w postaci prefabrykowanych paneli do felcowania, blachy w kręgu oraz blachy płaskiej z przeznaczeniem na obróbki.
Szwedzka lakierowana blacha stalowa PLX GreenCoat pro BT o gr. 0,6 mm z protekcją cynkową 350 g/m2 o niespotykanej plastyczności i wytrzymałości, to sztandarowa opcja Bratex Standing Seam. Prawie dwa razy niższa rozszerzalność termiczna niż blachy aluminiowej i cynkowej, stosowanie dłuższych pasów blachy oraz możliwość pracy w temperaturach nawet -10 st. C czynią ten materiał wyjątkowo użytecznym i sprzyjającym bezproblemowej obróbce. Blacha GreenCoat Pro BT, to opatentowana koncepcja z wykorzystaniem szwedzkiego oleju rzepakowego zamiast części ropopochodnych rozpuszczalników nitro znajdujących się w lakierze.

Szkolenie dla firmy WB Partner Wojciech Biela. Szkolenia rąbek profesjonalny.

Szkolenie dla firmy WB Partner Wojciech Biela

Szkolenia rąbek profesjonalny

Norweska lakierowana blacha stalowa HYDRO 3005 o grubości 0,7 mm jest budżetową propozycją w najbardziej popularnych kolorach. Produkt wykończony jest lakierem poliuretanowym o efektywnej charakterystyce powierzchni ziarnistego matu.
Blacha cynkowa, marketingowo zwana „tytanowo-cynkową” ze znikomą (setne procenta) domieszką tytanu, to oferta dla klientów oczekujących blasku czystego cynku na powierzchni dachu lub efektu wyjątkowej patyny uzyskiwanej chemicznie (kolor szary lub czarny). Blacha cynkowa charakteryzuje się stosunkowo wysokim poziomem utleniania ok. 1/4 grubości w okresie 40 lat oraz koniecznością zadbania o odpowiednie warunki przechowywania w stanie dostawy.

Szkolenie dla firmy WB Partner Wojciech Biela. Szkolenia rąbek profesjonalny.

Szkolenie dla firmy WB Partner Wojciech Biela.

Szkolenia rąbek profesjonalny

Praca z blachą w technologii „na felc” wymaga dużego doświadczenia i specjalistycznych narzędzi, ale zapewnia przez to najwyższą szczelność dachu. Łączenie blachy na felc dzięki wyspecjalizowanym narzędziom i urządzeniom można znacznie przyśpieszyć osiągając spektakularne efekty. Spółka Bratex Dachy zapewnia najwyższej klasy szkolenia wraz z bezpłatnym wypożyczeniem i dostarczeniem odpowiedniego sprzętu, takiego jak: profilarka paneli, felcarka i zaginarka do łuków firmy Schlebach. Firma posiada także rzadko spotykane u innych dostawców profesjonalne narzędzie do zakańczania rąbka przy okapie. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych doradców technicznych, zarówno na konkretnych placach budowy, jak i w specjalnie przystosowanej do tego celu modelarni, która znajduje się w Centrum Szkoleniowym w Dębicy.

4.9/5 - (16 votes)

Data publikacji: 26 stycznia, 2019

Autor:

4.9/5 - (16 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Bartek
  niedziela, 27 stycznia, 2019

  Dach w stylu na rąbek na pewno wygląda efektowanie. Nie każdy specjalista podejmie się montażu takiego rozwiązania. Fajnie, że są firmy które umożliwiają przeszkolenie z montażu i udostępnienie swoich maszyn.

 2. obywatel
  poniedziałek, 11 listopada, 2019

  Dobry rzemieślnik ciągle się rozwija i poszerza swe umiejętności,dlatego zawsze warto się doszkalać.Takie szkolenia jak rąbek profesjonalny są bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli ktoś chce się rozwijać i wymieniać doświadczeniami z innymi fachowcami z branży.

 3. Dachowiec
  piątek, 9 lipca, 2021

  Widać pełen profesjonalizm w każdym calu

Podobne artykuły