Łupek

Szkolenia z układania łupka dachowego

Ten, kto chce mieć dom z duszą musi mieć dach z łupka. Naturalnie pozyskiwane płytki dachowe stanowią wyjątkowe pokrycie dodające niepowtarzalności i elegancji. Sam proces wydobycia łupka, jego historia i sposób układania czynią go produktem wręcz luksusowym, który doceniany jest przez prawdziwych znawców. Dlatego krycie łupkiem urasta do artystycznej rangi, a kładący go fachowiec musi wykazać się nie tylko doświadczeniem, ale też prawdziwym kunsztem. Jeśli chcesz zostać jednym z nich potrzebne jest ci szkolenie.

Dach z łupka wygląda pięknie, efekt końcowy jest jednak wynikiem mozolnej pracy i przypomina układanie puzzli, bowiem każda płytka musi być idealnie dopasowana do poprzedniej. Przedtem jednak trzeba ją obejrzeć i sprawdzić czy nie ma uszkodzeń. Przed każdym ułożeniem dekarz musi nadać jej pożądany kształt żeby pokrycie dachowe wyglądało tak, jak życzy sobie tego właściciel domu. Nie każdy fachowiec jest w stanie podołać tym zadaniom. Potrzebna jest wiedza na temat łupka i doświadczenie. Ponieważ krycie łupkiem staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju rośnie zapotrzebowanie na dekarzy, którzy umieją profesjonalnie obchodzić się z tym materiałem. Jednym z nich jest pan Dawid Koziołek, który w Dobrej koło Krapkowic, prowadzi profesjonalne szkolenia w dekarstwie łupkowym.

Oferta szkoleń

Szkolenia jednodniowe:
Zapoznanie się z materiałem, podstawowe wiadomości techniczne o kryciu łupkiem. Ćwiczenia praktyczne.

Szkolenia 2 – 3-dniowe:
Zapoznanie się z materiałem, podstawowe wiadomości techniczne o kryciu łupkiem. Ćwiczenia praktyczne na kilku sposobach krycia łupkiem.

Każdy, kto weźmie udział w szkoleniu dostanie certyfikat ukończenia kursu i zostanie wpisany do bazy dekarzy łupkowych w Polsce.

Dawid Koziołek, tel. 693  028  814
e-mail: dawid.koziolek@skn.pl

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 29 grudnia, 2013

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Iwon
    poniedziałek, 11 lutego, 2019

    Nie wiedziałam,że układanie łupka wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia w tej kwestii.Organizowane sa specjalne szkolenia dla pracowników trudniących się tym zadaniem?Faktem jest,ze łupek wygląda pięknie i kto stawia na naturalność w swoim domu oraz posiada na to środki jest jak najbardziej dobrym pomysłem takie pokrycie dachu.

Podobne artykuły