Okna dachowe

Szybszy i łatwiejszy montaż okien do poddaszy

Produkty izolacyjne stanowią duże ułatwienie w pracy dekarza, który dzięki ich użyciu precyzyjnie wykonuje izolację pomiędzy oknem a dachem oraz oszczędza czas konieczny do tradycyjnego montażu okien połaciowych. Bardzo ważną ich zaletą dla użytkowników jest fakt, że polepszają parametry termoizolacyjne okna. Przeznaczone są do wszystkich rodzajów okien VELUX. Poszczególne produkty można zakupić w zestawach lub osobno.

Rama izolacyjna BDX

Ułatwia precyzyjne wykonanie izolacji termicznej pomiędzy oknem i dachem oraz chroni połączenie okna z dachem przed wodą deszczową. Dzięki narożnym kątownikom montaż jest wygodny i szybki. Materiał: rama termoizolacyjna: spieniony polietylen; fartuch uszczelniający: polipropylen.

Zastosowanie: do izolacji okien do poddaszy w dachach z izolacją zarówno na krokwiach, jak i dachach deskowanych oraz dachach z izolacją pomiędzy krokwiami z naciągniętą folią pod łatami. Zestaw zawiera: ramę izolacyjną BDX, wokółokienną izolację przeciwwilgociową BFX, rynienkę odwadniającą.

Wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa BFX

Pozwala na instalację izolacji na łatach – bez potrzeby ich demontażu, harmonijkowy materiał łatwo można ułożyć na konstrukcji, co gwarantuje szybki montaż okna. Pozwala na umieszczenie dodatkowej warstwy izolacyjnej pomiędzy łatami. Górna część izolacji BFX powinna być wprowadzona pod rynienkę odwadniającą. Materiał: paroprzepuszczalna folia polipropylenowa. Zastosowanie: do szczelnego połączenia okien z izolacją przeciwwilgociową (papa lub folia dachowa) do wszystkich konstrukcji dachowych.

Wokółokienna paraizolacja BBX

Umożliwia szczelne i łatwe wykonanie paraizolacji wnęki wokółokiennej i połączenie jej z paraizolacją pomieszczenia. Materiał: folia polietylenowa. Zastosowanie: do szczelnego połączenia okna z istniejącą izolacją przeciwwilgociową (paroizolacyjną) pomieszczenia, do wszystkich konstrukcji dachowych. Zestaw zawiera: folię paroizolacyjną, uszczelkę butylową do połączenia paroizolacji z oknem oraz taśmę do połączenia folii paroizolacyjnej BBX z paraizolacją pomieszczenia.

Szybszy i łatwiejszy montaż okien do poddaszy
Szybszy i łatwiejszy montaż okien do poddaszy
4.8/5 - (5 votes)

Data publikacji: 27 grudnia, 2012

Autor:

4.8/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły