Tańsze dachówki betonowe – ruszyła zimowa promocja BMI Braas

BMI Braas zimowa promocja
BMI Braas zimowa promocja 

Pierwszy śnieg się jeszcze nie pojawił, co nie przeszkodziło marce BMI Braas w uruchomieniu dedykowanej tej porze roku wielkiej promocji. Niezwykle twarde i trwałe, eleganckie i ponadczasowe pokrycia dostępne są w specjalnej cenie do 31 stycznia 2021 r.

Dachówka betonowa BMI Braas

Dzięki wyjątkowej trwałości i odporności na pękanie oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz czy opady, dachówki betonowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zimowa promocja od BMI Braas obejmuje następujące modele dachówek z tej grupy: Bałtycka Cisar, Celtycka Lumino oraz Teviva Cisar. Każda z opcji objęta jest 30-letnią gwarancją. Promocja trwa od 1 listopada 2020 r. aż do 31 stycznia 2021 r. lub wyczerpania zapasów.

Bałtycka Cisar to dachówka w kształcie asymetrycznej fali. Wyrazisty charakter tego modelu tworzy na dachu niepowtarzalną grę świateł, obok której ciężko przejść obojętnie. Dostępna jest w 5 kolorach.

Celtycka Lumino to model o symetrycznym profilu, który pozwala na uzyskanie harmonijnego obrazu pokrycia. Ponadczasowy kształt przykuwa uwagę najbardziej wymagających klientów. W wersji Lumino występuje w 5 odcieniach kolorystycznych.

Teviva Cisar to nowoczesna, płaska dachówka betonowa ciesząca się dużą popularnością. Za jej sukcesem stoi elegancki design i prostota formy. Dostępna w 4 modnych barwach, które idealnie pasują do szerokiej gamy kolorystycznej stosowanej aktualnie na elewacjach budynków.

Adresy dystrybutorów, u których dostępne są informacje dotyczące promocji, znajdują się na stronie: www.bmigroup.com/pl/dla-wlascicieli-domow/znajdz-dystrybutora

Szczegóły dotyczące promocji: www.braas-promocja.pl


Data utworzenia: 09.11.2020


Komentarze

  • Damian napisał(a):

    dobra okazja na zakup materiału w promocji, przy większym zakupie można zaoszczędzić wiele złotówek. warto wybierać markowe produkty, aby mieć produkty dobrej jakości na długie lata.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły