Na rynku

Targi BUDMA 2020. Dachy w centrum uwagi.

Już na początku lutego, w Poznaniu, ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć najnowsze, innowacyjne rozwiązania dla branży dekarskiej. Targi BUDMA, bo o nich mowa, jak co roku zapewnią mnóstwo atrakcji dla dekarzy. Nie zabraknie premier, ciekawostek i rywalizacji w Mistrzostwach Polski Młodych Dekarzy!

Producenci, pokryć i akcesoriów dachowych, systemów izolacji dachowej i odwadniania, osprzętu dekarskiego, maszyn do obróbki blach, wyrobów metalowych, elementów mocujących i tarcicy przywiozą do stolicy Wielkopolski swoje najnowsze rozwiązania. Tutaj nie tylko zobaczymy tę najbardziej aktualną, pełną ofertę wystawców targów, ale przede wszystkim będziemy mieli okazję poznać prawidłowe techniki użytkowania i montażu prezentowanych produktów.

Dachy na 6 z plusem!

Cała dekarska branża zajmie pawilon nr 6, potężną przestrzeń, gdzie zaprezentują się znane i od wielu lat biorące udział w targach marki, ale także te debiutujące lub powracające po kilkuletniej przerwie. I tak podczas BUDMY, po raz pierwszy w jej historii, zobaczymy kompleksową ofertę firmy Blachotrapez, która zapowiedziała mocne wejście w targowa strefę dekarską. Warto będzie zwrócić uwagę na m.in. ofertę firmy Pol-Sver, czyli maszyn do plastycznej obróbki blach. Do świata klasycznie pięknej i trwałej ceramiki zaprosi nas Röben, a systemy dachowe zobaczymy między innymi na stoisku firmy Braas. Należy także podkreślić obecność tak uznanych marek jak Pruszyński, Budmat, Prefa czy Balex Metal. Ciekawie zapowiada się także przestrzeń ekspozycyjna Polskich Hurtowni Dachowych wraz z ich strategicznymi partnerami. To oczywiście tylko wybrani przedstawiciele dekarskiej branży. W „dachowym” pawilonie trzeba podczas BUDMY zwiedzić ponad sto stoisk! Zarezerwujcie sporo czasu… 

Młodzi na dach!

Tradycyjnie już, podczas targów BUDMA, będziemy dopingować młodych dekarzy, którzy zaprezentują swoje umiejętności podczas X Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Zawody będą jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy IFD, które w październiku przyszłego roku odbędą się w Pekinie. To daje gwarancję naprawdę emocjonującej rywalizacji, a my oczywiście zachęcamy do mocnego dopingu! Strefa Mistrzostw będzie również służyła za arenę pokazów prawidłowego montażu, narzędzi i wykorzystania akcesoriów dachowych.

Co słychać w budownictwie?

Nie tylko dekarstwem BUDMA stoi, choć to naturalnie najważniejszy i obowiązkowy punkt wizyty w Poznaniu. Nie wypada jednak nie wspomnieć o pozostałej części ogromnej i wielowątkowej ekspozycji branży budowlanej.  To tutaj zobaczymy setki najnowszych produktów, narzędzi, rozwiązań i technologii, niemal z każdej gałęzi budowlanki, które zaprezentuje blisko 1000 wystawców z kilkudziesięciu krajów z całego świata. O najnowszych przepisach, trendach i kierunkach rozwoju budownictwa dowiemy się dzięki blisko stu dedykowanym, tematycznym konferencjom i prelekcjom. Szczególnie warto wspomnieć o Forum Gospodarczym Budownictwa Build 4 Future, w którym udział wezmą najważniejsi przedstawiciele sektora, stowarzyszeń i administracji państwowej. Z kolei dla zainteresowanych tematyką architektury przygotowane jest Forum Designu i Architektury D&A, gdzie spotkamy się ze światowej sławy architektami, a także przedstawicielami biur i pracowni architektonicznych.

Koniecznie zapiszcie w kalendarzach 4-7 lutego 2020. Wtedy trzeba obrać kierunek na Poznań i wziąć udział targach BUDMA – obowiązkowy punkt spotkań dla każdego dekarza!

4.9/5 - (8 votes)

Data publikacji: 13 listopada, 2019

Autor:

4.9/5 - (8 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Paweł
    sobota, 16 listopada, 2019

    4 dni ciekawych wydarzeń, już rezerwuje sobie termin i mam nadzieje, że odwiedzę w tym czasie Poznań. takie targi to świetna okazje na poznanie wielu nowości, ludzi, producentów, umiejętności. warto spotkać się w tych dniach w tym miejscu.

Podobne artykuły