Na rynku

Targi budowlane to także okazja do zabawy dla całych rodzin!

Warszawa wraz z okolicznymi miejscowościami to najszybciej rozwijająca się aglomeracja w Polsce i w Europie Środkowej. Właściciele powstających budynków oraz firmy wykonujące usługi budowlane i remontowe wciąż szukają nowych rozwiązań. To dla nich zostaną zorganizowane targi Building Solutions, które odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Building Solutions to największe targi budowlane w centralnej Polsce. Celem organizatorów jest przedstawienie i wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie. Do współpracy zaproszono zarówno liderów branży, jak również firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję, ale już teraz mogą pochwalić się ciekawą ofertą. Oprócz prezentacji produktów i usług stosowanych w nowoczesnym budownictwie, każdy z wystawców przygotowuje dla odwiedzających specjalne oferty targowe. Ważną częścią targów będzie seria pokazów i szkoleń poruszających tematykę nowoczesnych rozwiązań budowlanych, które przyciągają profesjonalistów z branży. Targi Building Solutions to świetna okazja do wymiany doświadczeń, opinii o kierunkach rozwoju branży, jak i do nawiązania kontaktów biznesowych i sprzedaży swoich usług oraz produktów.

Jeszcze nigdy w naszym regionie nie odbyły się targi budowlane organizowane z takim rozmachem. Oprócz tradycyjnej strefy targowej, organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje, które z pewnością przyciągną tłumy odwiedzających:

 1. Eliminacje Mistrzostw Świata STRONGMAN
 2. Show Mariusza Pudzianowskiego
 3. Spotkanie z Robertem Burneiką
 4. Zawody Big Bau Masters
 5. Festiwal BBQ – próba bicia rekordu w największym grillu na świecie
 6. Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy

1. Eliminacje Mistrzostw Świata STRONGMAN

Tarrgi budowlane Building Solutions

Wydarzeniem towarzyszącym targom budowlanym Building Solutions będą Otwarte Mistrzostwa Polski i Eliminacje Mistrzostw Świata STRONGMAN, które odbędą się w dniach 16 i 17 kwietnia 2016 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Wśród zawodników zobaczymy przedstawicieli światowej czołówki: Arkadiusz Herodowicz, Andrzej Krasowski, Andrzej Saferna, Bartek Folerski. Uczestnicy zmagań będą rywalizowali we wszystkich najbardziej widowiskowych konkurencjach, takich jak: armlifting, podnoszenie yoka, waga płaczu i zegar. Sędzią zawodów będzie Irek Kuraś – jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych strongmenów w Polsce. Podczas zawodów będzie można wziąć udział w konkurencjach dla publiczności, rozgrywanych pod czujnym okiem profesjonalistów. Zawody będą doskonałą okazją do zobaczenia strongmanów w akcji oraz do krótkiej rozmowy z nimi i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Warto dodać, że wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

2. Show Mariusza Pudzianowskiego

Tarrgi budowlane Building Solutions

Mariusza Pudzianowskiego nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten były strongman i obecny zawodnik MMA będzie gościem specjalnym targów Building Solutions.
W niedzielę, 17 kwietnia Mariusz Pudzianowski zaprezentuje swoją siłę i umiejętności, porozmawia z publicznością i podpisze zdjęcia. Warto dodać, że najodważniejsi będą mieli okazję zmierzyć się z Pudzianowskim w konkursach siłowych! To doskonała okazja żeby zobaczyć w akcji najsilniejszego Polaka!

3. Spotkanie z Robertem Burneiką – nie będzie lipy!

Tarrgi budowlane Building Solutions

Wydarzenia w Ptak Warsaw Expo zwykle odbijają się szerokim echem. To także za sprawą gwiazd, które się na nich pokazują. Jedną z nich będzie Robert Burneika, szerszej publiczności znany jako Hardkorowy Koksu. Podczas targów Building Solutions, w sobotę 16 kwietnia, będzie okazja do spotkania z nim. Sportowiec będzie podpisywał zdjęcia, rozmawiał z uczestnikami targów, a szczęśliwcy będą mieli okazję spróbować upieczonego przez niego „stejka” na największym grillu świata.

4. Zawody Big Bau Masters

Tarrgi budowlane Building Solutions

Dodatkową atrakcją targów Building Solutions będą prestiżowe Big Bau Master, czyli piąta edycja konkursu dla operatorów sprzętu budowlanego. W szranki staną także zwycięzcy poprzednich edycji. Czy zachowają tytuł mistrza? Czy może znajdzie się ktoś, kto ich pokona? Zapowiada się zacięta walka, którą podsycać będą niezwykle atrakcyjne nagrody. Uczestnicy konkursu będą brali udział w zapierających dech konkurencjach, takich jak: jazda ładowarką o sterowaniu burtowym po specjalnie przygotowanym torze przeszkód czy nawiązującym do Mistrzostw Europy turnieju strzelców przewidzianym dla operatorów koparki kołowej. Oprócz zmagań na koparce kołowej i ładowarce podziwiać będziemy także rywalizację operatorów „królowej maszyn roboczych”, czyli koparko-ładowarki. W przerwach między konkurencjami odbywać się będą dynamiczne pokazy pracy maszyn roboczych. Zmagania pretendentów do tytułu mistrza obserwować będziemy przez dwa pierwsze dni targów Building Solutions, czyli 15 i 16 kwietnia, trzeciego dnia odbędą się pokazy Mistrzów. Będzie na co popatrzeć! Organizatorem zmagań jest Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych z Ostrowca Świętokrzyskiego.

5. Festiwal BBQ – próba bicia rekordu w największym grillu na świecie

Tarrgi budowlane Building Solutions
16 i 17 kwietnia 2016 roku na terenie Ptak Warsaw Expo odbędzie się Festiwal BBQ. Pierwszego dnia eventu odbędzie się próba bicia Rekordu Guinnessa we wspólnym grillowaniu na największym grillu świata. Na tę okazję zostanie zmontowany ruszt o wymiarach 7mx5m, który zostanie podwieszony na dźwigu. Dodatkową atrakcją będą warsztaty grillowe prowadzone przez członków Reprezentacji BBQ. Ta prowadzona przez Jarka Uścińskego grupa kucharzy za swój sos BBQ zdobyła pierwszą nagrodę w prestiżowych mistrzostwach Jack Daniels w USA. Podczas Festiwalu będzie można przetestować nowości rynkowe, w tym najnowsze na świecie grille bezdymne. Dodatkową atrakcją będzie konkurs na największy szaszłyk na świecie. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny!

6. Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy

Tarrgi budowlane Building Solutions
Chcesz się dowiedzieć, jakie są najnowsze trendy w ogrodnictwie? Szukasz konkretnych produktów? A może po prostu szukasz porad lub inspiracji do stworzenia własnego ogrodu? Tu znajdziesz wszystko – produkty i akcesoria, ale także przepiękne rośliny – drzewka, sadzonki, krzewy i kwiaty. Serdecznie zapraszamy na Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy, który odbędzie się w dn. 15-17.04.2016. Kiermasz jest integralną częścią targów budowlanych Buidling Solutions w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Główny zakres tematyczny kiermaszu:

 • rośliny ogrodowe
 • wiosenne hity i rarytasy do ogrodów przydomowych
 • kwiaty na balkony i tarasy
 • cebule i kłącza letnich kwiatów
 • nasiona i sadzonki
 • gadżety i dekoracje ogrodowe, w tym doniczki, osłonki
 • produkty slow food
 • poradniki ogrodnicze

Wiosenny kiermasz ogrodniczy to miejsce z atrakcjami dla całych rodzin!

Nowe centrum targowe

Tarrgi budowlane Building Solutions
Targi Building Solutions odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To największy tego typu obiekt w Europie Środkowej. Jednak rekordowe 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej to nie jedyny wyróżnik Ptak Warsaw Expo. Należy wspomnieć również o innowacyjnym systemie ekspozycyjnym oraz o doskonałej lokalizacji. Dzięki położeniu przy nowym węźle komunikacyjnym łączącym drogi S7, S8 i A2, z Ptak Warsaw Expo do centrum Warszawy można dojechać w 15 minut.

4.7/5 - (3 votes)

Data publikacji: 8 kwietnia, 2016

Autor:

4.7/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły