Warsztat

Te narzędzia z Dachsklep.pl mogą być jutro u Ciebie

Jak często zdarza się wam, że podczas prac na dachu, gdy robota wre, brakuje ważnego narzędzia lub te, które było używane do tej pory zakończyło swój żywot? To bardzo kłopotliwa sytuacja, zwłaszcza, jeśli gonią terminy. Każdy taki przestój jest mocno frustrujący, a konieczność poszukiwania odpowiedniego narzędzia może być bardzo czasochłonna. W Dachsklep.pl większość podstawowych narzędzi dostępna jest od ręki. Na pozostałe trzeba tylko „chwilę” poczekać…

Asortyment na półkach

Arkadiusz Gnat, założyciel sklepu, jest znanym szkoleniowcem i menagerem w Oddziale Mazowieckim Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. W branży jest od lat, ma zatem rozległe kontakty, także u topowych dostawców narzędzi dekarskich i blacharskich. Większość najbardziej niezbędnych narzędzi znajduje się w magazynie sklepu, w Pruszkowie przy ul. Promyka 24/26. Można je zakupić na miejscu lub online, a paczka dostarczona zostanie (najczęściej) już na drugi dzień – sprzyja temu sąsiedztwo warszawskiego oddziału firmy kurierskiej DPD. Oferowane są tylko sprawdzone narzędzia i to w konkurencyjnych cenach.

Sklep dostępny jest pod adresem Dachsklep.pl. Oprócz oferty i cennika narzędzi, znaleźć tam można formularz kontaktowy, poprzez który można wysłać zapytanie dotyczące narzędzi i uzyskać dodatkowe informacje, np. w zakresie leasingu. Można także napisać maila na adres kontakt@dachsklep.pl lub zadzwonić pod numer +48 883 580 220.

Wymiana od ręki

Niektórzy pośród najbardziej liczących się producentów narzędzi, w tym m.in. firma Stubai, przykładają wielką wagę do tego, aby ich firma cieszyła się niepodważalnym zaufaniem branży dekarskiej. Dlatego też ich narzędzia, jeśli będą podlegały reklamacji (co w przypadku tego producenta zdarza się wyjątkowo rzadko) w Dachsklep.pl najczęściej wymieniane są od ręki.

– To dla mnie ważne, że mogę zaoferować klientom tak przyjazne, wygodne rozwiązanie – mówi Arkadiusz Gnat. – Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz i wszelkie przestoje podczas prac na dachu mogą słono kosztować – zauważa właściciel sklepu. Możliwość wymiany narzędzi, przejrzysta polityka zwrotów, szybkie wysyłki kurierskie i możliwość przetestowania narzędzi to elementy wsparcia posprzedażowego, które dla firmy Dachsklep.pl stanowią bardzo ważny aspekt współpracy z klientami. Firma świadczy także usługi, m.in. ostrzenia nożyc. Od właściciela można się również dowiedzieć, w jaki sposób konserwować narzędzia tak, by jak najdłużej działały niezawodnie.

Nie przegapcie promocji! Narzędzia podstawowe i specjalistyczne, elektronarzędzia, branżowe zaginarki do blachy, automaty zgrzewające i ubrania robocze – asortyment sklepu wciąż rośnie, a właściciel robi co w jego mocy, by oferować go w atrakcyjnej cenie, m.in. wprowadzając okresowe promocje na wybrane produkty. Warto systematycznie zaglądać na stronę, by nie przegapić upustu na ten sprzęt, który znajduje się w planach zakupowych.

Zapraszamy! www.Dachsklep.pl

We wszystkich sprawach można pisać na adres kontakt@dachsklep.pl lub dzwonić pod numer +48 883 580 220

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 24 kwietnia, 2024

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Norbert Ochnio
    czwartek, 9 maja, 2024

    Kupowałem tam, zamówiłem w piątek a w sobotę paczka już czekała w paczkomacie. Ceny lepsze niż na allegro. Polecam!

  2. Dawid Komar
    czwartek, 9 maja, 2024

    Byłem tam stacjonarnie, jest wszystko co potrzeba głównie stubai i freund.

Podobne artykuły