Na rynku

Top Dekarze – platforma CREATON dla profesjonalistów

Top Dekarze to program CREATON Polska przeznaczony dla profesjonalistów. W jego ramach zaproszeni fachowcy otrzymują dostęp do platformy internetowej www.topdekarze.pl, na której znajdą artykuły edukacyjne, porady specjalistów i instrukcje montażu. Uczestnicy biorą także udział w konkursie, w którym 50 dekarzy z największą ilością zgromadzonych punktów, otrzyma nagrodę główną – zaproszenie na niezapomniany event motoryzacyjny z ekipą rajdową RMF 4Racing Team oraz pobyt w luksusowym hotelu Poziom 551 w Ogrodzieńcu, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Uczestnicy programu Top Dekarze mają możliwość zgłaszania zrealizowanych dachów z wykorzystaniem rozwiązań z oferty marki CREATON: dachówek ceramicznych i cementowych, membran dachowych, taśm podgąsiorowych CREAROLL i obróbkowych CREPFORM Plus. Za każdy z wymienionych produktów, które zostały kupione nie wcześniej niż 01.08.2018 r. i zostały zastosowane na zgłoszonym dachu, dekarz otrzymuje określoną ilość punktów.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy programu Top Dekarze mają możliwość zdobywania punktów przyznawanych za wypełnianie różnego rodzaju zadań. Do wygranej przybliżają regularne logowania na platformie Top Dekarze, rozwiązywanie znajdujących się tam quizów oraz lektura publikowanych artykułów. W trakcie trwania programu planowane są również zadania czasowe, premiowane dodatkowymi punktami oraz nagrodami specjalnymi. O pojawieniu się takiej okazji uczestnicy programu za każdym razem zostaną poinformowani za pomocą wiadomości mailowej lub SMS.

Wszyscy fachowcy, którzy zalogują się na platformie Top Dekarze i wypełnią ankietę powitalną, zostaną nagrodzeni przez organizatora wyjątkowym upominkiem – zestawem dekarskim zawierającym profesjonalne rękawice robocze, miarkę oraz ołówek.

Udział w programie wymaga zgłoszenia się do Doradcy Handlowo-Technicznego CREATON Polska w swoim regionie. Aktualne lista znajduje się pod adresem www.creaton.pl/doradcy. W odpowiedzi na zgłoszenie, na podany przez niego adres mailowy wysłana zostanie wiadomość e-mail z linkiem, który przekieruje na platformę Top Dekarze i umożliwi aktywację konta.

Program Top Dekarze rozpoczął się we wrześniu 2019 roku i potrwa do kwietnia 2020 r.

https://fachowydekarz.pl/tag/creaton/


Data publikacji: 16 grudnia, 2019

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    środa, 18 grudnia, 2019

    Top Dekarze,to bardzo potrzebny i przydatny program dla profesjonalistów i z całą pewnością chętnych nie zabraknie aby korzystać z takiego wartościowego programu.Oby ten program został przedłużony z pożytkiem dla wielu fachowców dekarzy.

  2. Damian
    czwartek, 19 grudnia, 2019

    to dobra okazja aby skorzystać z programu chociaż dla poznania bazy wiedzy dekarzy firmy Creaton. przy okazji jest możliwość dostania drobnych praktycznych gadżetów. przy nieco większej pracy już z materiałami marki Creaton nawet możliwość wygrania cenniejszych nagród.

Podobne artykuły