Akcesoria rynnowe

Trójnik kielichowy i narożnik do maskownicy od Galeco

Galeco wprowadza do swojej oferty trójnik kielichowy i narożnik do maskownicy będące uzupełnieniem innowacyjnego systemu Galeco STAL2.

 Galeco STAL2 to system rynnowy złożony z kwadratowej rynny oraz rury spustowej – pierwsze, kompletne rozwiązanie tego typu na rynku. Orynnowanie wykonane jest z wysokiej jakości stali, odpowiednio zabezpieczonej poprzez cztery warstwy ochronne. Kwadratowy system pozwala na uzyskanie nowoczesnego i estetycznego wyglądu domu z okapem, co jest możliwe dzięki maskownicy podsufitkowej zatrzaskiwanej na haki doczołowe, która zasłania przednią część rynny, dając tym samym efekt gładkiego wykończenia okapu.

Trójnik kielichowy

Trójnik kielichowy o kącie 72 stopni to odpowiedź firmy na liczne zapytania inwestorów, poszukujących najlepszego sposobu połączenia odwodnienia dachu domu z mniejszym daszkiem, wykuszem lub jaskółką. Dedykowany dla systemu Galeco STAL2  trójnik pozwala łączyć rury spustowe do jednego odprowadzenia wody.

Znajdzie więc zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy odprowadzić wodę jedną rurą spustową – wyjaśnia Magdalena Gardyła, Specjalista ds. Rozwoju Produktu i Jakości Galeco – dodatkowo jego boczne wyjście ma kształt prostokąta, co pozwala swobodnie regulować kąt rury spustowej podczas jej montażu.

Spawany i malowany proszkowo produkt jest dostępny w gamie kolorystycznej systemu Galeco STAL2, czyli w kolorach czarnym, grafitowym i czekoladowym brązie. Znakomicie dopasowuje się do standardowych odcieni dostępnych na rynku systemów orynnowania.

Narożnik do maskownicy podsufitowej

Oprócz trójnika firma Galeco wprowadziła do swojej oferty narożnik do maskownicy podsufitowej, pozwalający łączyć ze sobą dwie maskownice, na przykład przy budowie dachu kopertowego. To znaczne ułatwienie dla dekarzy i podniesienie walorów estetycznych systemu rynnowego producenta.

5/5 - (15 votes)

Data publikacji: 10 września, 2016

Autor:

5/5 - (15 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. praktyk
    środa, 20 października, 2021

    Najlepiej stosować akcesoria systemowe aby uniknąć problemów przy montażu i przy użytkowaniu.Taki trójnik kielichowy jak i narożnik maskownicy zdecydowanie zostaną docenione przez fachowców jaki i użytkowników.

Podobne artykuły