Rynny metalowe

Rynny Galeco Luxocynk

Rynny nie tylko odporne i wytrzymałe, ale też świetnie wyglądające nawet po latach – taki ma być system LUXOCYNK oferowany przez firmę Galeco. Wyprodukowany z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej organiczną warstwą ochronną system powstał w oparciu o rozwiązania sprawdzone już w systemie Galeco STAL.

Nowa odsłona najbardziej efektywnego systemu rynnowego

System Galeco STAL stanowi najbardziej sprawdzone rozwiązanie w zakresie odprowadzania wody. Nic więc dziwnego, że system LOUXOCYNK powstał w oparciu właśnie o system Stal. Wyprodukowany z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej powłoką organiczną stanowiącą warstwę ochronną. Dzięki niej materiał jest zabezpieczony przed korozją, a cynk chroni przed patynowaniem pod wpływem warunków atmosferycznych, zapewniając trwałość i doskonały wygląd przez wiele lat. Innowacyjny system Galeco Luxocynk jest produkowany w rozmiarze 135/100, a kształtki i elementy długie są analogiczne do systemu Galeco Stal. W nowym systemie wart uwagi jest opatentowany kształt rynny, zabezpieczający przed przelewaniem się wody nawet podczas bardzo obfitych opadów. Dodatkowo profil rynny Galeco LUXOCYNK jest głębszy od standardowych dzięki czemu wydajność w odprowadzaniu wody jest zwiększona.

Godzien uwagi jest także walor estetyczny: stylowy, srebrny kolor przyciąga wzrok wyraźną i pełną głębi barwą. Pozbawiony jest tzw. “kwiatków” znanych z blach ocynkowanych, dzięki czemu wykończenie budynku staje się bardziej eleganckie. Rozważając relację jakości do ceny wybór Galeco Luxocynk można uznać za najbardziej ekonomiczne obecnie dostępne rozwiązanie na rynku.

System łatwy w montażu

Kolejną zaletą jest wyjątkowo prosty montaż – najpierw montowany jest hak, a następnie, po założeniu fartuchów nadrynnowych, nakładane są rynny. Ważną rolę podczas budowy instalacji odprowadzającej wodę odgrywa opatentowany przez firmę Galeco narożnik uniwersalny, który pozwala maksymalnie skrócić czas i koszt montażu systemu rynnowego. Aby zabezpieczyć system przed zadrapaniami i zarysowaniami podczas transportu wszystkie elementy pokryte są folią ochronną.

Już od 15 lat Galeco dostarcza swoje produkty. Nieustająco opracowywane są nowe rozwiązania oraz monitorowana jest jakość obecnie dostępnych produktów. W kolejnym sezonie budowlanym Galeco przygotowało innowacyjny system rynnowy Galeco LUXOCYNK wyprodukowany z najwyższej jakości stali ocynkowanej powleczonej organiczną warstwą ochronną. Konstrukcja pozwala na efektywne odprowadzanie wody deszczowej, ale też wysoką estetykę budynku przy relatywnie niskiej cenie.

Rynna Galeco LUXOCYNK 135/100 3 mb, cena 36,30 zł netto

Producent: Galeco
www.galeco.pl

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 22 stycznia, 2013

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    wtorek, 30 czerwca, 2020

    W dobie obfitych opadów problem rynien odprowadzających wodę staje się istotny. Rynny ocynkowane f-my Galeco to dobry wybór w stosunku do kosztów a jednocześnie gwarancja dobrego działania w trakcie wzmożonych opadów.

Podobne artykuły