Blachodachówka

Trwałe i nowoczesne dachy ze stali

Podczas budowy domu jednym z najważniejszych etapów jest wybór odpowiedniego pokrycia dachowego. Ma być solidne, trwałe, zapewniające bezpieczeństwo na lata. Oczywiście najlepiej gdyby jednocześnie było estetyczne, idealnie komponujące się z projektem domu. Nie bez znaczenia jest także wygodny transport i łatwy montaż, które skracają czas pracy na dachu i pozwalają zredukować koszty.

Blachodachówki modułowe marki Budmat są odpowiedzią nie tylko na oczekiwania właścicieli domów i inwestorów, ale przede wszystkim na głos doświadczonych dekarzy, którzy otwarcie mówią, z jakimi produktami pracuje im się najlepiej. Ten typ pokrycia dachowego wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania, niezawodną trwałością i wyjątkową estetyką. Arkusze blachodachówki modułowej zaprojektowane zostały z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań, które ułatwiają pracę dekarzy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości i estetyki.

Trwałe i nowoczesne dachy ze stali

Pionowe przetłoczenia, podwinięcia dolnej krawędzi i podtłoczenia wzdłuż przetłoczeń usztywniają arkusz i sprawiają, że połączenia są niewidoczne, a cały dach prezentuje się perfekcyjnie. Fabrycznie przygotowane otwory i miseczki montażowe nie tylko ułatwiają pracę, ale także skracają czas potrzebny na ułożenie dachu. Dekarze nie muszą samodzielnie nawiercać materiału, a wkręty są idealnie ukryte. Odpowiednio wyprofilowane leżnie dla uszczelki wkrętu redukują ryzyko zarysowania powierzchni dachu oraz umożliwiają bezpieczną i bezproblemową pracę z wykorzystaniem wkrętarki.

Blachodachówka modułowa to także świetna propozycja dla tych, którzy planują odnowić dach na starym domu i niekoniecznie chcą inwestować we wzmocnienie istniejącej, nieco wysłużonej już konstrukcji. Arkusze są lekkie i poręczne, nie wymagają budowania skomplikowanej więźby dachowej i nie obciążają konstrukcji dachu, tak bardzo jak dachówka ceramiczna lub betonowa.

Dom jednorodzinny z blachodachówką modułową Venecja oraz ogrodzeniem Variante.
Dom jednorodzinny z blachodachówką modułową Venecja oraz ogrodzeniem Variante.

Praca z blachodachówką modułową jest wygodna, szybka i sprawna, dość powiedzieć, że do jej montażu wystarczą zaledwie dwie osoby. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że na jednym dachu może pracować kilka ekip dekarskich jednocześnie, a kąt połaci może być regulowany nawet po połączeniu arkuszy.

Dlaczego blachodachówka modułowa zapewnia bezpieczeństwo domu na lata? Pokrycia dachowe Budmat są produkowane z najtrwalszego materiału na świecie – ze stali pochodzącej od renomowanych hut Arcelor Mittal i SSAB. Rdzeń blachodachówki jest pokryty powłoką cynkową, która zwiększa jej odporność na korozję i niekorzystne warunki pogodowe. Nasze dachy modułowe chronią Twój dom przed oddziaływaniem intensywnego deszczu, wiatru i promieniowania UV. Podwinięcie dolnej krawędzi arkusza ułatwia odpływ wody i zapobiega powstawaniu zastoin. Dachy modułowe Budmat są zaprojektowane tak, by służyć kilku pokoleniom.

Dach z użyciem blachodachówki Murano wraz z dedykowanymi akcesoriami.
Dach z użyciem blachodachówki Murano wraz z dedykowanymi akcesoriami.

Efektem ponad 30 lat doświadczenia w branży przetwórstwa stali i ciągłego poszukiwania innowacyjnych rozwiązań jest kolekcja 6 blachodachówek modułowych – Como, Venecja, Murano, Ferrara, Rialto i Bella Sara. Każda z nich wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania, niebanalnym designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

Dla przykładu, pierwsza w rodzinie Venecja idealnie pasuje do klasycznych budynków, dodając im elegancji, za to Como o płaskiej strukturze doskonale wpisuje się w nowoczesne bryły architektoniczne.

Blachodachówka Venecja z dedykowaną wiatrownicą i gąsiorem.
Blachodachówka Venecja z dedykowaną wiatrownicą i gąsiorem.

Do każdej z blachodachówek modułowych można dobrać dedykowane akcesoria – wiatrownice, gąsiory wraz z zakończeniami, listwy wentylacyjne czy pasy podrynnowe. Do tego rynny, podsufitki, ogrodzenia od najlepszego producenta i mamy bezpieczny dom o spójnym, spersonalizowanym charakterze.

Więcej na www.BUDMAT.com

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 10 maja, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły