Gwoździarki

Trzecia generacja gwoździarek gazowych TJEP – PREMIERA na targach BUDMA 2019

Wraz z nowym rokiem 2019 marka TJEP wypuszcza na rynek nową generację gwoździarek i zszywaczy gazowych. Są to narzędzia trzeciej generacji, ulepszone wersje sprawdzonych i popularnych w całej Europie gwoździarek gazowych. TJEP to marka posiadającą najszerszą ofertę narzędzi gazowych na rynku. Nową serię gwoździarek gazowych wyróżnia przede wszystkim kompaktowy design, duża moc wbicia oraz mocne baterie Li-ion.

TJEP GRF 34/100 Excellent GAS: rewolucyjna gwoździarka gazowa do 100 mm

Gwoździarka TJEP GRF 34/100 Excellent GAS (Zdj. 1) to połączenie lekkości i ogromnej mocy wbijania aż 120 dżuli, co czyni ją najbardziej wszechstronną gwoździarką gazową na rynku. Tak duża moc w połączeniu z nabojem TJEP PURPLE sprawia, że gwoździarka bezbłędnie wbija za każdym razem gwoździe pierścieniowe o długości do 100 mm nawet w twarde drewno konstrukcyjne. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że praca z narzędziem jest łatwa, a dzięki funkcji tylnego załadunku gwoździ także wyjątkowo szybka. Gwoździarka umożliwia ustawianie głębokości wbicia, jest wyposażona w hak na pasek oraz bezpieczny gumowy uchwyt. TJEP GRF 34/100 Excellent GAS została wyposażona w mocną baterię Li-ion umożliwiającą wykonanie aż do 8000 strzałów przed kolejnym ładowaniem baterii. Dla wygody użytkownika bateria posiada także wskaźnik poziomu naładowania, dzięki czemu zawsze wiadomo, kiedy wymienić baterię. Ta 100 mm gwoździarka gazowa to idealny wybór do licznych prac dekarskich i konstrukcyjnych, takich jak deskowanie, łatowanie,  montażu krokwi, podłóg i wielu innych.

Nowa gwoździarka gazowa do 100 mm TJEP GRF 34100 Excellent GAS

Zdj. 1. Nowa gwoździarka gazowa do 100 mm TJEP GRF 34100 Excellent GAS

Kompaktowy design i mocne baterie, czyli nowe gwoździarki gazowe TJEP 3G

W styczniu 2019 swoją premierę mają również nowe generacje innych gwoździarek gazowych TJEP: TJEP GRF 34/90 GAS 3G na gwoździe łączone papierem do 90 mm, TJEP KA 4060 GAS 3G na gwoździe anchor oraz zszywacz budowlany na zszywkę Q – TJEP PQZ-75 GAS 3G. Wszystkie narzędzia TJEP trzeciej generacji łączy duża moc wbicia wraz z regulacją głębokości, świetne wyważenie, kompaktowy design oraz mocna bateria litowo-jonowa. Ich konstrukcja umożliwia też łatwe czyszczenie oraz konserwację.

Nowa gwoździarka gazowa na gwoździe anchor TJEP KA 4060 3G

Zdj. 2. Nowa gwoździarka gazowa na gwoździe anchor TJEP KA 4060 3G 

Sprawdź możliwości nowych gwoździarek TJEP na targach BUDMA 2019

Wszystkich zainteresowanych możliwościami nowej generacji gwoździarek gazowych TJEP zapraszamy do odwiedzenia stoiska COMERTO (pawilon 6, stoisko 19)  podczas targów BUDMA 2019 odbywających się w Poznaniu w dniach 12-15 lutego 2019. Poza nowymi gwoździarkami gazowymi będą również mieli Państwo okazję zobaczyć i wypróbować liczne narzędzia pneumatyczne, kompresory oraz nowy model wiązarek do zbrojeń TJEP ULTRA GRIP.

Comerto Budma 2018

3.7/5 - (35 votes)

Data publikacji: 8 stycznia, 2019

Autor:

3.7/5 - (35 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Dariusz
  środa, 9 stycznia, 2019

  Marka TJP to dobre profesjonalne narzędzia budowlane. Fajnie, że firma rozwija swoje produkty o kolejne ulepszone generacje. Nowe urządzenia to przede wszystkim moc i ergonomia pracy.

 2. kos
  środa, 9 stycznia, 2019

  Gwoździarki marki TJEP są według mnie jednymi z lepszych,a teraz gdy firma TJEP wprowadza gwoździarki jeszcze bardziej wytrzymałe i wydajne z pewnością zakupię taką gwoździarkę nowej generacji.Zanim kupię tę gwoździarkę nowej generacji z pewnością odwiedzę stoisko COMERTO na Targach BUDAMA w Poznaniu odbywające się już w lutym.

 3. Ryszard
  niedziela, 29 sierpnia, 2021

  Psują się.Do tego brak serwisu

Podobne artykuły