Okna dachowe

Trzyszybowe okna dachowe

Kierunki w architekturze i aranżacji wnętrz ewaluują ze względu na zmieniające się trendy w budownictwie. Wpływ na nie ma zarówno prawo i modyfikowane przepisy, jak i dynamika otoczenia. Odpowiedzią na te tendencje są produkty firmy FAKRO, idealnie wpisujące się w zachodzący w branży budowlanej postęp. Stąd pomysł na wprowadzenie przełomowej oferty okien dachowych pod hasłem 3×3 – mnożymy korzyści.

Trzyszybowe okna – trzy kolory- trzy technologie.

Standardem na rynku stają się powoli trzyszybowe okna dachowe o lepszej energooszczędności. Dzieje się tak nie tylko ze względu na coraz wyższe wymagania termoizolacyjne, które zawarte są w Warunkach Technicznych. Ważne są także korzyści, jakie okna te dają. Podczas chłodnych okresów dom jest ciepły i energooszczędny, a rachunki za ogrzewanie – niższe. W ofercie firmy FAKRO znajdziemy spory wybór okien 3-, a nawet 4- szybowych, które spełniają wymagania WT na 2021 rok.

Widocznym od jakiegoś czasu zjawiskiem w architekturze są zamiany w kolorystyce budynków. Nowoczesne zewnętrzne barwy zaczynają się  od szarości, poprzez antracyty, aż po kolor czarny.

Przekrój FTP-V U5 w dachu. Trzyszybowe okna dachowe

Nowym, ciekawym trendem jest dobór koloru drewna okna dachowego. Do tej pory był to kolor naturalnej sosny, dający poczucie jedności z naturą. FAKRO rozbudowuje ofertę i wprowadza do dotychczasowej oferty okna trzyszybowe, malowane na biało lakierem akrylowym. Okna takie mają minimalne zarysowane słoje. Z łatwością zdobywają one uznanie w oczach tych osób, które cenią sobie nowoczesne trendy i minimalizm. Biel bowiem to czysta, neutralna barwa, pasująca do każdego pomieszczenia, wtapiająca się doskonale  w zaaranżowane, unikatowe wnętrze na poddaszu.

Trzyszybowe okna dachowe, trzy kolory, trzy technologie

Biały kolor okien stosowany był od dawna w kuchniach i łazienkach. Do takich pomieszczeń jednak przeznaczone są okna malowane lakierem poliuretanowym, odpornym na wilgoć. Wykonane w takiej technologii okna rekomendowane są do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności przez swoją gładką, jednolita powierzchnię. Coraz ważniejszy, decydujący nie tylko o wyglądzie, ale i o charakterze poddasza staje się wybór koloru i technologii.

Czy można chcieć więcej? Może i tak, ale wyjątkowa oferta okien trzyszybowych FAKRO jest na tyle bogata, że ucieszy zarówno architektów, jak i inwestorów.

Trzyszybowe okna dachowe - kolorystyka zewnętrzna
Trzyszybowe okna dachowe - kolorystyka wewnętrzna

www.fakro.pl

4.9/5 - (39 votes)

Data publikacji: 29 czerwca, 2018

Autor:

4.9/5 - (39 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jacek
    środa, 20 lutego, 2019

    Oferta firmy Fakro 3×3 przypadła mi do gustu ponieważ firma idąc z duchem czasu wprowadza innowacyjne rozwiązania.Oferta okien trzyszybowych 3×3 jest na tyle bogata,że z pewnością wybiorę najlepszą opcję dla mojego domu.

Podobne artykuły