Na rynku

Ty projektujesz, VELUX promuje, Klient zyskuje – konkurs

Firma VELUX zachęca architektów i inwestorów do stworzenia kolekcji obiektów referencyjnych z płaskim dachem i udziału w konkursie Ty projektujesz, VELUX promuje, Klient zyskuje

Kolekcja obiektów referencyjnych z płaskim dachem zostanie opublikowana na stronie internetowej firmy VELUX i będzie szeroko udostępniana jako inspiracja oraz zestaw gotowych rozwiązań technicznych i najlepszych praktyk. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zgłosić obiekt referencyjny, w którym zaprojektowano przynajmniej 4 okna do płaskiego dachu oraz przesłać materiały zgłoszeniowe do VELUX Polska  na adres: marketing@velux.pl.

Na zwycięskie obiekty firma VELUX przekaże jedno okno otwierane elektrycznie, a projektantów nagrodzi bonem prezentowym o wartości 500 złotych, który będzie można zrealizować w sklepie internetowym dla architektów.
Konkurs trwa od 1 maja 2016 do 31 grudnia 2016. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.velux.pl/architekci

Velux2 Velux3 101886-05-XL Velux5

4.9/5 - (7 votes)

Data publikacji: 22 czerwca, 2016

Autor:

4.9/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. obserwator
    środa, 20 maja, 2020

    Bardzo dobrze ,że taki konkurs został zorganizowany.Dzięki takim konkursom my klienci zyskamy wiele ciekawych projektów nowych budynków z płaskimi dachami i dzięki temu nasze otoczenie stanie się bardziej nowoczesne.

Podobne artykuły