Na rynku

Tysiące fachowców i ponad 130 firm z branży dachowej weźmie udział w styczniowych targach Dach Forum

Początek roku to czas, który w kalendarzach dekarzy, blacharzy i cieśli zarezerwowany jest na najważniejsze spotkanie branży pokryć dachowych, czyli targi Dach Forum. Coroczne wydarzenie łączy fachowców, pasjonatów rzemiosła, ekspertów i firmy oferujące produkty i usługi związane z dachami. Nie inaczej będzie podczas najbliższej edycji, która odbędzie się już 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce.

– Zawsze marzyło mi się, aby dekarze, blacharze i cieśle mieli swoje święto. Cieszę się, że dzięki zaangażowaniu i współpracy Targów Kielce, Akademii Ciesielstwa, którą reprezentuję, Sponsorów, Wystawców i co ważne całej Braci Dekarskiej udało się właśnie w Kielcach takie prawdziwe święto stworzyć – mówi Michał Sadko, współorganizator targów Dach Forum. Impreza w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży w tej części Europy, przyciągającym tysiące zwiedzających. Nie inaczej będzie podczas najbliższej edycji, która pod wieloma względami zapowiada się rekordowo. – Na długiej liście wystawców, która aktualnie liczy ponad 130 firm z 10 krajów odnaleźć można m.in. takie firmy jak: Blachotrapez, Corotop, Budmat, Blachy Pruszyński, Velux, Fakro, Ruukki, BMI, Lift Polska – wymienia Monika Szydłowska, managerka targów Dach Forum, dodając – Najbliższa, trzecia edycja targów będzie jeszcze bardziej imponująca, niż poprzednie, a przestrzeń wystawiennicza zwiększy się z trzech do pięciu hal. To sprawia, że na odwiedzających czekać będzie jeszcze więcej nowoczesnego sprzętu i rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w pracy na dachach.

O dachach tylko na Dach Forum

Wiele miejsca w programie trzeciej edycji Kongresu poświęcone będzie systemom i produktom prezentowanym przez wystawców. W trakcie targów wiele firm zaprezentuje swoje premierowe produkty. Blachotrapez, Sponsor Strategiczny targów, pokaże przełomowy produkt w dziedzinie energii odnawialnej i pokryć dachowych.
– Od stycznia będziemy już nie tylko producentem pokryć dachowych, ale i własnych systemów fotowoltaicznych. Nie składamy ich, nie produkujemy dachów zintegrowanych ponieważ nie można zagwarantować ich szczelności, a na to nie możemy się zgodzić. Będziemy producentem innowacyjnych i kompleksowych systemów „od A do Z” – mówi Rafał Michalski, CEO Blachotrapez.
Swoje nowości szykuje także Corotop, Złoty Sponsor wydarzenia, który właśnie podczas Dach Forum omówi i zaprezentuje szerszej publiczności zupełnie nowy koncept Corotop House. Przez dwa dni na scenie odbędzie się również cała seria spotkań z ekspertami. W ich trakcie poruszone zostaną tematy związane z bezpieczeństwem, prawem budowlanym, najczęstszymi błędami na dachach, czy brakiem szczelności powietrznej dachów i ścian. Ofertę targów uzupełni strefa pokazów Ogólnopolskiego Cechu Dekarzy, Blacharzy, Cieśli “WIECHA”, w której zaprezentują się m.in. ekipy: Akademii Ciesielstwa, Metalmaniaka, Antyfarmersa, Blach Art i Macieja Bieniasa. – W trakcie targów odbędą się także finały dwóch konkursów: Mistrz Dekarstwa i Dach Masters oraz wręczenie Złotych Medali za najlepsze produkty – mówi Tomasz Krawiec, zastępca managera targów Dach Forum.

Omiń kolejki i kup bilet online w promocyjnej cenie

Wchodząc już dziś na stronę www.dachforum.pl możesz kupić bilet na styczniowe wydarzenie w niższej cenie. – Wejściówki dostępne będą oczywiście na miejscu w dniach wydarzenia, ale warto skorzystać z opcji zakupu online, w której bilety są tańsze i unikamy stania w kolejkach do kasy – zachęca do skorzystania z promocji i udziału w targach ich managerka Monika Szydłowska.

III Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 12-13 stycznia 2024 roku w Targach Kielce. Kobiety i dzieci na podstawie legitymacji wchodzą bezpłatnie. Specjalnie dla nich Sponsor Złoty wydarzenia, Grupa Pruszyński, przygotuje Strefę Zabawy i Relaksu.

Więcej informacji, wejściówki oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 16 marca, 2024

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły