Maszyny dekarskie

Tytan pracy zaginarka ZGM 3000 1.2 firmy Prod-Masz

Z bogatej oferty firmy Prod-Masz warto nieco bliżej przyjrzeć się zaginarce do blach ZGM 3000 1.2. W kontekście zalet na szczególną uwagę zasługuje duża ilość miejsca w maszynie, którą można wykorzystać chociażby na zrobienie nietypowych zagięć.

Nie mniej ważny jest również nieograniczony prześwit przez całą długość roboczą maszyny. Prześwit ten znajduje zastosowanie między innymi podczas przegięć czołowych pod kątem prostym na końcu obróbki. Warto podkreślić, że firma Prod-Masz specjalizuje się w produkcji maszyn blacharskich. Bogata oferta obejmuje nie tylko zaginarki ale również nożyce krążkowe, zwijarki, a także żłobiarki i dogniatarki. Na etapie wyboru odpowiedniej maszyny warto skorzystać z fachowego doradztwa specjalistów firmy Prod-Masz. Istotną rolę odgrywa profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostępność materiałów i części eksploatacyjnych.

Parametry zaginarki ZGM 3000 1.2

Długość robocza zaginarki ZGM 3000 1. 2 wynosi 3200 mm przy grubości belki zaginającej 20 mm. Prześwit między belkami to z kolei 80 mm. W przypadku stali urządzenie pozwala na gięcie blachy o grubości 1,2 mm. Grubość belki zaginającej wynosi 20 mm. Urządzenie waży około 2000 kg.

Biorąc pod uwagę długość roboczą zaginarki urządzenie to bardzo często znajduje zastosowanie w firmach, które świadczą stacjonarne usługi w zakresie zaginania blach. Długość ta pozwala bowiem na zaginanie blach z rolki praktycznie bez ograniczenia długości. Pomimo dużych rozmiarów zaginarka może być transportowana w modułach. Stąd też w razie potrzeby montaż urządzenia odbywa się na placu budowy. Jest również możliwe zaginanie blachy aluminiowej i stalowej.
tytan-pracy-zaginarka-zgm-3000-1-2-firmy-prod-masz_1
Zaginarki do blach stanowią ważną część oferty firmy Prod-Masz. O uniwersalności zaginarki decyduje przede wszystkim właściwe uwzględnienie maksymalnej długości roboczej. W przypadku modelu ZGM 3000 1. 2 jest to aż 3200 mm.

W kontekście ciągle poszerzanej oferty firmy Prod-Masz warto zwrócić uwagę na nożyce krążkowe, zawijarki krawędziowe, żłobiarki, giętarki oraz zwijarki. Przydatne rozwiązanie stanowią maszyny hydrauliczne znajdujące zastosowanie nie tylko podczas prac dekarskich, ale i blacharskich. Wszystkie maszyny mają certyfikat bezpieczeństwa CE.

W ramach podsumowania warto podkreślić, że w cenie urządzenia wynoszącej 28 tys. PLN netto klient otrzymuje dobijak kąta oraz zderzaki przednie i tylne.

Dane techniczne ZGM 3000 1.2
długość robocza 3200 mm
grubość blachy (stal) 1,2 mm
max. kąt zaginania 140°
grubość belki zaginającej 20 mm
prześwit między belkami 80 mm
masa 2000 kg

Kontakt: +48 607 102 855

4.9/5 - (9 votes)

Data publikacji: 14 lipca, 2015

Autor:

4.9/5 - (9 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. obywatel
    piątek, 12 lipca, 2019

    Taka zaginarka,to prawdziwe cacko i chciałbym móc wypróbować ją w praktyce.Mam nadzieję,że będę miał okazję popracować na zaginarce ZGM 3000 1.2 firmy Prod Masz.

  2. Wanda
    poniedziałek, 3 maja, 2021

    Każdy dekarz znajdzie coś dla siebie w ofercie firmy Prod-Masz. Co prawda prezentowana zginarka ma duże rozmiary, ale może być transportowana w modułach, dzięki czemu można ją bez problemu przewozić.

Podobne artykuły