Na rynku

VI Salon Praktyki Dekarskiej 14-16 lutego 2014

Zima to okres, w którym branża budowlana ma więcej czasu. Dlatego jest to dogodny moment na szkolenia, zdobywanie nowych kwalifikacji przez wykonawców i prezentację nowości przez producentów. Jest to też doskonały czas na szóstą edycję Ogólnopolskiego Salonu Praktyki Dekarskiej, na którą zaprasza firma Interservis.

Po sześciu latach przyszedł jednak moment na zmiany. Pierwsza z nich to zmiana terminu, która wynika z rozmów z wystawcami oraz z analizy ankiet uczestników. Luty pasuje wszystkim – i producentom i wykonawcom, którzy w tym czasie nie mają raczej roboty.

Druga zmiana dotyczy wydłużenia czasu trwania Salonu, który odbędzie się równocześnie z XXI Targami Budownictwa Interbud w dniach 14–16 lutego 2014 r. Interbud to jedna z największych wystaw sektora budowlanego w kraju, która z roku na rok ma coraz wyższą frekwencję. Podczas ostatniej edycji udział wzięło 320 firm, a ekspozycję odwiedziło 13 200 osób. Rangę Targów podnosi fakt, że jako jedyne, obok Budmy, biorą udział w rządowym programie promocji branży budownictwa realizowanym w ramach programu Ministerstwa Gospodarki.

VI Ogólnopolski Salon Praktyki Dekarskiej stanie się zatem wydarzeniem trwającym przez cały weekend, poświęconym dla dekarzy, blacharzy i cieśli. Program jest bogaty w warsztaty na stoiskach i w salach. Niedziela zaś będzie niemałą gratką dla wszystkich inwestorów indywidualnych, którzy poszukują wiedzy na temat inwestycji dachowych w ramach Interbudu.

Chcąc podkreślić szkoleniowy charakter wydarzenia, Organizator postanowił przeprowadzić trzecią zmianę, którą jest zmiana nazwy na Salon Praktyki Dekarskiej.

Szczegółowe informacje na temat Salonu Praktyki Dekarskiej oraz Targów Budownictwa Interbud są dostępne na www.salondekarski. pl oraz www.interbud.interservis.pl. Oba wydarzenia mają również swoje fanpage na Facebooku – kto jeszcze nie kliknął Lubię to, niech uczyni to niezwłocznie!

Program warsztatów

– Akademia Budownictwa Drewnianego
– Kalenice, naroża, kosze, okapy i zakończenia pulpitowe etc. – Czy jest tylko jedno rozwiązanie wykonania detali dachu spadzistego?
– Nowoczesne ciesielstwo na wyciągnięcie ręki!
– By projekty były lepsze, a życie łatwiejsze – zastosowanie metali we współczesnej architekturze
– Polscy wykonawcy a realia europejskie
– Balkony i tarasy jako małe dachy płaskie
– Kosztorysowanie dekarskich robót budowlanych taniej niż myślisz!
– Małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku budowlanym.

Na swoje prezentacje i pokazy zapraszają również wystawcy.

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 27 grudnia, 2013

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły