Na rynku

VII edycja „Lato z CREATON”

W maju rozpoczęło się „Lato z CREATON”, coroczna akcja skierowana do dekarzy, handlowców oraz innych osób związanych z branżą dekarską. Eksperci z Akademii CREATON przez najbliższe miesiące podróżować będą po całej Polsce, przeprowadzając szkolenia oraz dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podczas akcji omawiane będą zagadnienia związane z tematyką dachową oraz aktualną ofertą w portfolio produktowym CREATON Polska. Szczególna uwaga zostanie poświęcona nowościom 2024: dachówce cementowej KIOTO, membranom dachowym z linii BLACK oraz zintegrowanemu systemowi fotowoltaicznemu VARIO. W spotkaniach z dekarzami wezmą również udział przedstawiciele firmy swisspor, którzy będą prezentować produkty dedykowane na dachy skośne.

KIOTO, której oficjalna premiera planowana jest na czerwiec, to jedyna na rynku nowoczesna półpłaska dachówka cementowa. Posiada opatentowany atrakcyjny kształt, czyniący z niej interesującą alternatywę dla klasycznych modeli płaskich. Dachówka KIOTO dostępna będzie w kolorze grafitowym z powłokami PLANAR oraz DURATOP PRO. Do oferty wraz z dachówką podstawową wchodzi pełna gama dedykowanych jej akcesoriów.
Nowa gama membran BLACK to kolejna z nowości, która promowana będzie w trakcie akcji. Produkty z tej serii przeznaczone są na dachy skośne oraz elewacje. Odznaczają się doskonałymi, podwyższonymi parametrami technicznymi w stosunku do konkurencyjnych produktów w swojej klasie. Membrany wyróżnia niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny.

VII edycja „Lato z CREATON”

Trzecia nowość to zintegrowany system fotowoltaiczny VARIO – innowacyjne rozwiązanie kompatybilne z dostępnymi w ofercie CREATON Polska dachówkami ceramicznymi i cementowymi. Produkt daje możliwość firmom dekarskim łatwego wejścia w najbardziej rentowny segment premium polskiego rynku fotowoltaicznego. VARIO to unikatowe w swojej prostocie połączenie najwyższej jakości komponentów fotowoltaicznych z doskonale znaną każdemu dekarzowi standardową konstrukcją połaci dachu. Wszystkie elementy pasują do siebie perfekcyjnie, są montowane szybko, szczelnie i bezproblemowo na zasadzie „Plug & Play” przez jedną ekipę dekarską wraz z dachówkami. Unikatowa technologia oparta o mikrofalowniki sprawia, że system jest przyjazny dekarzom, nie ma niebezpiecznego napięcia elektrycznego w trakcie montażu, instalacji i późniejszej eksploatacji.
Mobilne zaplecze „Lato z CREATON” stanowi specjalny bus, wyposażony między innymi w ekran multimedialny, umożliwiający nowoczesną, atrakcyjną formę spotkań. Przebieg akcji można na bieżąco śledzić na profilu firmy na Facebooku.

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 28 maja, 2024

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły