Na rynku

VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy

W dniach 2-5 lutego 2016 podczas VIII Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy przez 2 dni obserwować będziemy zmagania o tytuł najlepszych młodych dekarzy w Polsce.


Spośród zwycięzców wyłoniona zostanie polska reprezentacja na Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, które odbędą się w POLSCE w terminie 25-29 października 2016 na hali wystawienniczej MT w Warszawie. Uczestnicy w wieku do 26 lat konkurować będą ze sobą w trzech kategoriach konkursowych: dachy strome, dachy, metalowe i dachy płaskie.

Mistrzostwa Młodych Dekarzy to najciekawsza inicjatywa realizowana przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, łącząca pasję do dekarstwa i edukację młodych dekarzy z przeciwdziałaniem bezrobociu. Podczas imprezy spotykają się przedstawiciele większości firm dekarskich z Polski, producentów wiodących materiałów budowlanych, w celu podsumowania corocznych osiągnięć, sukcesów biznesowych i pomysłów rozwoju branży budowlanej w Polsce.

Wyniki zmagań ogłoszone zostaną 4 lutego 2016 podczas XV Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Dla wszystkich uczestników wydarzenia Stowarzyszenie wraz z Partnerami przygotowało cenne nagrody rzeczowe. Kongres tradycyjnie zakończy się pochodem dekarzy, odwiedzających stoiska targowe Partnerów SDP. Imprezę poprowadzi Filip Chajzer, który zadba o dobre samopoczucie gości.

2-5 lutego 2016, Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA w Poznaniu, hala numer 7


Data publikacji: 13 stycznia, 2016

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły