Ubrania robocze

W sam raz na dach – buty dekarskie LAHTI PRO

Marka LAHTI PRO pomyślała o butach specjalnie dla dekarzy – to estetyczne i elastyczne trzewiki dekarskie L30121, w których poczujesz się bezpiecznie pracując na dachu.

W pracy dekarza istotna jest stabilność i przyczepność, które w codziennej pracy na śliskich i stromych połaciach dachów stanowią istotny czynnik bezpieczeństwa.

LAHTI PRO L30121

Z myślą o tych ważnych dla każdego zawodowego dekarza parametrach marka LAHTI PRO opracowała specjalne trzewiki dekarskie, z którymi każde wyjście na dach stanie się bezpieczniejsze. Nowością jest wzmocniona, lecz jednocześnie lekka konstrukcja, bez elementów metalowych, ze specjalnie ukształtowaną, antypoślizgową podeszwą nitrylową doskonale odprowadzającą wodę, wkładką antyprzebiciową i wykończeniem ze skóry nubuk. Dodatkowo pięta jest zabudowana i pozwala na zwiększona absorbcję energii – działa jak dodatkowy amortyzator, asekurując stopę np. przy nagłym zeskoku. A wszystko to opakowane w nowoczesny design, który bardziej przypomina sportowe obuwie outdoorowe niż takie do codziennej pracy. Bezpieczeństwo w modzie jak się patrzy – teraz również na dachu.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 19 czerwca, 2022

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły