Na rynku

WABIS obchodzi jubileusz 20-lecia firmy

Firma WABIS, będąca producentem dobrze znanych na rynku specjalistycznych akcesoriów dachowych i membran, w bieżącym roku świętuje jubileusz 20-lecia działalności. Niezmiennie misją firmy jest dostarczanie klientom takich produktów, które zapewnią bezproblemowe funkcjonowanie dachu na wiele lat.

Minione 20 lat to czas nieustannego rozwoju i inwestycji w firmę, tak aby produkowane przez nas akcesoria i membrany dachowe sprostały wymaganiom klientów na rynku lokalnym oraz na wielu rynkach zagranicznych. To czas wytężonej pracy, ale też przyjemność budowania partnerskich relacji biznesowych, czego efektem jest dzisiaj baza wielu usatysfakcjonowanych klientów oraz perspektywa dalszego rozwoju na nowych rynkach.
Każdy produkt kreowany jest z dbałością o detale, funkcjonalność i estetykę. Zachowanie najwyższych parametrów jakościowych gwarantuje ścisła, laboratoryjna kontrola surowców i wyrobów. W Dziale Badań i Rozwoju opracowywane są nowe i ulepszone produkty wyróżniające się designem, trwałością oraz funkcjonalnością. Posiadana infrastruktura, nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowany personel umożliwiają produkcję dostosowaną do indywidualnych rozwiązań i potrzeb klientów.

WABIS obchodzi jubileusz 20-lecia firmy

Obecnie nasza oferta obejmuje blisko 400 produktów, które tworzą kompletne systemy akcesoriów dachowych w postaci elementów kalenicy, okapu, komina czy kominków wentylacyjnych. Produkty systemu komunikacji dachowej (osprzęt dachowy), takie jak ławy i stopnie kominiarskie od lat zapewniają bezpieczeństwo osobom pracującym na dachu. Nasze śniegołapy i płotki przeciwśniegowe dostosowane są do każdego rodzaju pokrycia dachowego, co w naszych warunkach klimatycznych daje poczucie spokoju nawet w czasie bardzo śnieżnej zimy.

Nasz flagowy produkt – wysokoparoprzepuszczalne membrany Climateq od lat zdobywają uznanie w kraju i za granicą. W ostatnim czasie zdobyły certyfikaty prestiżowych jednostek badawczych: BBA i QB (CSTB), potwierdzające ich wysoką jakość i skuteczność, zapewniającą wysoką ochronę dachu i ścian. Efektywne wykorzystanie tych 20 lat nie byłoby możliwe bez zaangażowanych pracowników, pasji i kreatywności. Osiągnięcia firmy i zdobyta pozycja na rynku dają poczucie dumy i satysfakcji z sukcesu.

WABIS obchodzi jubileusz 20-lecia firmy

WABIS obchodzi jubileusz 20-lecia firmy

Sukces ten nie byłby możliwy bez Państwa udziału. Dlatego z okazji Jubileuszu 20-lecia dziękujemy Wam – naszym partnerom biznesowym, przyjaciołom, klientom oraz dostawcom, życząc sobie i Wam kolejnych lat owocnej współpracy i dalszego rozwoju.

WABIS akcesoria dachowe
Tarnawa 34a, 28-340 Sędziszów
tel.: +48 41 380 61 66
email: biuro@wa-bis.com.pl wa-bis.pl

4.9/5 - (47 votes)

Data publikacji: 19 lutego, 2019

Autor:

4.9/5 - (47 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Roman
    wtorek, 19 lutego, 2019

    To już 20 lat na polskim rynku firmy Wabis i ciągle rozwijają swoją ofertę. Posiadają certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające jakość. W ofercie mają wiele systemów i produktów dobrej jakości i śmiało można polecić innym.

  2. Iza
    wtorek, 19 lutego, 2019

    20 lat to spory okres czasu. Przez taki okres firma zdążyła wyrobić o sobie opinię i to pozytywną w tym przypadku. Oby firma przetrwała jeszcze drugie 20 lat, a potem kolejne i kolejne.

Podobne artykuły