Akcesoria dachowe

Wakaflex 2 – gwarantowana szczelność

Wszelkie otwory, załamania bądź łączenia znajdujące się w połaci zawsze dachu stanowią duże wyzwanie, nawet dla doświadczonych dekarzy. Niestarannie zamontowana obróbka blacharska czy niewystarczająco trwały materiał zastosowany w obróbce komina może pociągnąć za sobą przykre konsekwencje. Dlatego warto zwrócić uwagę na newralgiczne elementy systemu dachowego – ich odpowiednia ochrona pozwoli uniknąć rozszczelnień oraz przeniknięcia wilgoci pod pokrycie.

20 lat gwarancji

Wakaflex 2 znakomicie sprawdza się jako zabezpieczenie przed wnikaniem deszczu, śniegu i kurzu. Ponadto wykazuje długą żywotność. Taśma jest kolorystycznie dopasowana do dachówek BRAAS i odporna na działania promieni UV. Ponadto nie wykazuje podatności na duże zmiany temperatur. Zaletą Wakaflex jest również formowalność i rozciągliwość w dwóch kierunkach, co znacznie upraszcza wykonanie obróbki komina. Taśma nie tylko ułatwia pracę dekarzom, ale także zapewnia trwałą szczelność połączeń zarówno w przypadku płaskich jak i profilowanych materiałów pokryciowych.

Wakaflex odznacza się przy tym dużą wytrzymałością, dzięki zastosowaniu zatopionej w poliizobutylenie siatki aluminiowej, sięgającej aż do krawędzi zewnętrznej. Wakaflex 2 to produkt z dwudziestoletnią gwarancją!

Wakaflex 2 – gwarantowana szczelność

Więcej informacji na temat właściwości taśmy Wakaflex oraz prawidłowego wykonania obróbki komina zawiera film instruktażowy dostępny pod linkiem:

WIDEO: http://youtu.be/eGJlPGyqhM8

4.7/5 - (3 votes)

Data publikacji: 21 listopada, 2014

Autor:

4.7/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły