Obróbka komina

Wakaflex 2 – lepsze i trwalsze uszczelnienie komina

Komin to miejsce szczególnie narażone na przeciekanie. Aby temu zapobiec warto zastosować skuteczne rozwiązanie Wakaflex 2 marki BRAAS. To unowocześniona taśma do obróbki kominów i ścian, która zapewnia szczelność nawet przez 20 lat. Wakaflex2 to alternatywa dla obróbki z blachy.

Wakaflex taśma uszczelniająca marki BRAAS, ma już swoją renomę na rynku. Jej zadaniem jest estetyczna obróbka kominów, ścian oraz innych elementów przechodzących przez połać dachu. W nowej odsłonie jako Wakaflex2 jest jeszcze lepsza i trwalsza niż poprzednia wersja tego popularnego produktu do uszczelnień na dachu.

Montaż Wakaflex2 nie jest skomplikowany i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Taśmę można ciąć za pomocą nożyc, a formować ręcznie rolką dociskającą. Produkt stanowi uniwersalne rozwiązanie dla połączeń na dachach spadzistych przy kącie nachylenia już od 10°.

Dzięki aluminiowej siatce, zatopionej w poliizobutylenie – elastycznym tworzywie odpornym na promieniowanie UV oraz działanie temperatury w zakresie od -40°C do + 100°C – taśma zachowuje nadany jej kształt. Wakaflex2 można układać zarówno w chłodne jak i upalne dni. Bez względu na warunki panujące na zewnątrz zawsze należy zabezpieczyć suchą i odpyloną powierzchnię, do której mocuje się taśmę.

Choć marka BRAAS wprowadziła dla Wakaflex2 aż 20 letnią gwarancję, warto pamiętać, żeby montaż zlecić profesjonalnemu dekarzowi.

Wakaflex 2 - lepsze i trwalsze uszczelnienie komina

Listę zaufanych fachowców można znaleźć pod adresem: http://www.monier.pl/katalog-braas/dla-klientow-indywidualnych/polecani-dekarze.html

4.2/5 - (15 votes)

Data publikacji: 28 lutego, 2014

Autor:

4.2/5 - (15 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły