Cieśla

„Warsztaty Nowoczesnego Cieśli” w Garbatce

10 stycznia 2015 na zorganizowanych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Garbatce-Letnisku oraz gazetę Dekarz&Cieśla „Warsztatach Nowoczesnego Cieśli” zaprezentowały się najlepsze na rynku firmy z branży ciesielskiej, stolarskiej i dekarskiej.

Jako pierwsza ofertę obejmującą stosowane w branży urządzenia i techniki połączeń przedstawiła firma B. Pro. Następnie firma 3DDisto zaprezentowała oprogramowanie oraz laserowe przyrządy wykorzystywane podczas pomiarów budynków, demonstrując, jak zastosowanie technologii skanowania może ułatwić prace nie tylko cieślom przy pomiarach połaci dachowych czy kubatury budynków, ale również dekarzom i stolarzom na przykład przy projektowaniu i wykonywaniu schodów i innych elementów. Firma Dietrich’s przedstawiła oprogramowanie wspomagające prace związane z projektowaniem i wykonywaniem więźb dachowych oraz budynków drewnianych. Dzięki prezentacji firmy Mafell uczestnicy poznali najwyższej jakości narzędzia ciesielskie i stolarskie, które umożliwiają perfekcyjne wykonanie prac w stolarni i na placu budowy. Jako ostatnia ofertę najwyższej jakości systemów połączeń elementów drewnianych stosowanych w ciesielstwie zaprezentowała firma Simpson

Uczestnicy warsztatów, zarówno słuchacze kursów kwalifikacyjnych jak i wykwalifikowani cieśle, stolarze i dekarze, uznali, że prezentacje były bardzo rzeczowe, a prezentujące się firmy zadeklarowały chęć i potrzebę kontynuowania współpracy.

Wraz z organizacją warsztatów CKU rozpoczęło nabór na nowe turnusy kursów ciesielskich, stolarskich i dekarskich. Warto również nadmienić, że kursy kwalifikacyjne to BEZPŁATNA forma kształcenia przeznaczona dla wszystkich osób pełnoletnich, pragnących zdobyć nowy atrakcyjny zawód, uzyskać i potwierdzić kwalifikacje dyplomem państwowym honorowanym w państwach Unii Europejskiej. Kursy trwają 2 semestry w systemie wieczorowym lub 3 semestry w systemie zaocznym.

Więcej informacji o kursach można uzyskać na stronie internetowej www.drzewna.com w zakładce CKU – kursy i

szkolenia, mailowo: warsztaty. zsp@vp.pl. lub

telefonicznie

(48) 6210047

 

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 10 marca, 2015

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły