Cieśla

Warsztaty Nowoczesnego Cieśli

W sobotę, 17 października, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Garbatce-Letnisku oraz czasopismo Fachowy Dekarz&Cieśla zorganizowały II już edycję „Warsztatów Nowoczesnego Cieśli”, w których uczestniczyli przedstawiciele rynku pracy, słuchacze kursów prowadzonych przez CKU w Garbatce oraz najlepsze na rynku firmy z branży ciesielskiej, stolarskiej i dekarskiej.

Warsztaty rozpoczęły się krótką informacją dotyczącą możliwości kształcenia osób dorosłych w ramach dzisiejszego rynku pracy.

Następnie firma Dietrich’s zaprezentowała oprogramowanie ułatwiające prace związane z projektowaniem więźb dachowych oraz budynków drewnianych. Kolejną była firma Simpson, oferująca najwyższej jakości systemy połączeń elementów drewnianych.

Następnie firma B. Pro zaoferowała profesjonalne techniki połączeń i narzędzi pneumatycznych. Firma Astra Trade zaprezentowała wkręty do drewna oraz akcesoria służące do wkręcania. Na koniec firma Festool przedstawiła najnowocześniejsze elektronarzędzia ciesielskie i stolarskie. Prezentacja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a uczestnicy w praktyce przetestowali osobiście zaprezentowane przez Festool elektronarzędzia.

Prezentacje wszystkich firm były bardzo merytoryczne, co potwierdzili w anonimowych ankietach uczestnicy warsztatów. Prezentujące się firmy wyraziły zadowolenie z przebiegu spotkania, czego dowodem są deklaracje dalszej współpracy z organizatorami warsztatów.

Szczegółowe informacje dotyczące kursów można znaleźć na stronie www.drzewna.com w zakładce CKU – Kursy i szkolenia oraz w sekretariacie szkoły tel. (48) 6210047 lub przez e-mail: warsztaty.zsp@vp.pl.

Zapraszamy do naszych szkół i na kursy.
Bogusław Szumilas

warsztaty-nowoczesnego-ciesli_3 warsztaty-nowoczesnego-ciesli_4 warsztaty-nowoczesnego-ciesli_5 warsztaty-nowoczesnego-ciesli warsztaty-nowoczesnego-ciesli_1 warsztaty-nowoczesnego-ciesli_2

 

4.9/5 - (7 votes)

Data publikacji: 21 listopada, 2015

Autor:

4.9/5 - (7 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły