Wejdź na wyższy poziom dekarstwa, zostań Top Dekarzem CREATON

CREATON - III edycja programu TOP DEKARZE - 01
CREATON - III edycja programu TOP DEKARZE - 01 

CREATON Polska zaprasza do udziału w III edycji programu Top Dekarze. Akcja, tym razem pod hasłem „Poziom wyżej”, dedykowana jest dla wszystkich profesjonalistów, którzy wybrali najlepsze na rynku rozwiązania – produkty CREATON. Mają oni szansę dołączyć do elitarnej grupy Top Dekarzy CREATON – ekspertów od sztuki kreowania dachu.

Udział w programie to możliwość doskonalenia dekarskiego rzemiosła pod okiem wieloletnich ekspertów Akademii CREATON. Na stronie www.topdekarze.pl uczestnicy będą mogli zapoznać się z artykułami i komentarzami dekarskimi, rozwiązywać quizy, obejrzeć filmy instruktażowe oraz skorzystać z platformy e-learningowej.

To również rywalizacja polegająca na zbieraniu punktów za określone działania: zgłaszanie dachów wykonanych z produktów marki CREATON, aktywność na www.topdekarze.pl oraz polecenia programu i jego promowanie. Nagrodą główną jest jeden z trzech systemów wysokiej jakości rusztowań marki Krause wraz z przyczepą o wartości aż 15.000 zł dla trzech uczestników z najwyższą liczbą punktów. Dodatkowo, kolejnych 27 dekarzy będzie mogło wygrać systemy rusztowań Krause o wartości 8.000 zł, gwoździarki DeWalt / Milwaukee o wartości 3.500 zł i elektronarzędzia dekarskie o wartości 1.500 zł.

CREATON - III edycja programu TOP DEKARZE - 02

W tej edycji zacięta rywalizacja nie zwalnia tempa, podobnie jak w poprzednich, na dekarzy czekają różne ekscytujące wyzwania. W ramach udziału w licznych zadaniach czasowych do wygrania są atrakcyjne nagrody gwarantowane, nieocenione w codziennej pracy na dachu.

Udział w programie Top Dekarze daje również niepowtarzalną możliwość skutecznej promocji własnego biznesu dekarskiego z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku – CREATON, europejskim liderem w branży dachówek ceramicznych. W ramach akcji „Promotor” uczestnicy otrzymają zestaw dedykowanych banerów reklamujących ich firmy, przygotowanych zgodnie z indywidualnymi potrzebami. 

III edycja programu Top Dekarze „Poziom wyżej” rozpoczęła się 1 września 2021 roku i potrwa do 31 maja 2022 r. Dodatkowe informacje na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej www.topdekarze.pl, a także uzyskać kontaktując się z Doradcami Handlowo-Technicznymi CREATON Polska.


Data utworzenia: 07.09.2021


Komentarze

  • Damian napisał(a):

    biorąc udział w akcji można tylko uczyć się za pomocą komputera, ale można też w praktyce stosując produkty marki Creaton. są osoby, które stosują produkty tej marki i na pewno spodoba im się kolejna edycja w której mogą rywalizować ze sobą o tytuł Top Dekarza. spora szansa na wygnanie cennych nagród przy dużej ilości realizacji.

  • juror napisał(a):

    Wszelkie konkursy dla firm budowlanych są szansą dla nich na zdobycie prestiżowych tytułów i dodatkowo mobilizujące do stosowania najnowszych zdobyczy techniki budowlanej i wysokiej jakości wykonawstwa. Oprócz tego są szansą na wygranie cennych nagród. Dlatego godnym pochwały są firmy, które organizują tego typu konkursy. A firmy w nich uczestniczące z pewnością wejdą do grona czołowych wykonawców robót budowlanych.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły