Wełna mineralna w ECOSE® Technology produktem roku 2009 Global Insulation

Wełna mineralna Knauf Insulation w ECOSE® Technology
Wełna mineralna Knauf Insulation w ECOSE® Technology 

Najnowszy produkt Knauf Insulation zyskał uznanie uczestników IV Konferencji i Wystawy Global Insulation, która odbyła się w listopadzie br. w Pradze. Naturalna wełna mineralna produkowana w ECOSE® Technology otrzymała zaszczytny tytuł „Produktu Roku 2009”.

– Uznanie delegatów konferencji Global Insulation, to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Beata Kuskowska z firmy Knauf Insulation – Nagroda jest dla nas dowodem na to, że wprowadzenie nowej generacji wełny mineralnej to właściwy krok w kierunku oferowania produktów odpowiadających na potrzeby zrównoważonego rozwoju w budownictwie.

Wełna mineralna w ECOSE® Technology, która na polskim rynku pojawiła się w lipcu br., jest owocem intensywnego pięcioletniego programu badawczo-rozwojowego prowadzonego w firmie Knauf Insulation. Celem prac było dostarczenie na rynek światowy produktu spełniającego najwyższe standardy budownictwa zrównoważonego. To także kolejny krok potwierdzający dotychczasowe zaangażowanie firmy w prace na rzecz ochrony środowiska i ekologii.

O Global Insulation

Konferencja Global Insulation to niezwykle ważne wydarzenie w branży izolacyjnej skupiające m.in. czołowych producentów izolacji, wyposażenia, dostawców, a także środowiska naukowe. To jednocześnie międzynarodowa platforma wymiany informacji, prezentacji nowości produktowych i analiz rynkowych oraz miejsce spotkań biznesowych i nawiązywania kontaktów. W tym roku w konferencji uczestniczyło 100 delegatów z ponad 50 firm, reprezentując 25 krajów z całego świata. Dyskusję zdominowały tematy poświęcone zrównoważonemu rozwojowi w przemyśle.


Data utworzenia: 30.11.2009


dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Podobne artykuły