Blog

Co Nowi Właściciele Domów Muszą Wiedzieć O Swoich Dachach

Gratulujemy nowego domu!  Własność domu to świetny prezent dla Twojej rodziny i finansowej przyszłości.  Jednak jako nowy właściciel domu ważne jest, aby zrozumieć swoje relacje z domem i jak utrzymać go w świetnej formie przez wiele lat. Jedną z części domu, że nowi właściciele domów często znaleźć się bez pojęcia o jest dach i jak go utrzymać.

REGULARNE KONTROLE

Regularne kontrole dachów wykonywane przez wykwalifikowaną firmę dekarską są ważne, aby wcześnie wykryć potencjalne problemy.  Nie zakładaj, że tylko dlatego, że twój dach jest Nowy, że nie ma problemów.

REGULARNA KONSERWACJA

Regularna konserwacja obejmuje wymianę utraconych lub złamanych gontów.  Jest to również dobry pomysł, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które spadły na dachu.

GWARANCJA I UBEZPIECZENIE

Przede wszystkim powinieneś zrozumieć gwarancję i polisę ubezpieczeniową swojego dachu. Jeśli twój dach jest objęty gwarancją, przeczytaj uważnie, aby zrozumieć warunki wymiany. Jeśli otrzymasz nowy, np. od dekarza, który wymienia twoje stare gonty, to też o tym wiesz. Ubezpieczenie nie zawsze obejmuje uszkodzenia pokrycia dachowego, więc pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić swoją polisę, aby wiedzieć, co jest, a co nie-w ten sposób będziesz gotowy chronić swój dach przed uszkodzeniami w przyszłości.

###
O Total Home Roofing: Total Home Roofing jest Florida # 1 mieszkaniowe i komercyjne pokrycia dachowe firmy.  Z siedzibą w Rockledge, FL, założona w 2006 roku, Total Home roofing ma ponad 150 pracowników i 3 biura w centralnej Florydzie dostępne do obsługi.

Obsługujący Orlando, Winter Park, Winter Garden, Maitland, Apopka, Edgewood, Ocoee, Belle Isle, Bay Lake (część Walt Disney World), Lake Buena Vista (część Walt Disney World), Eatonville, Oakland, Windermere, Cocoa Beach, Merritt Island, Vero Beach, Melbourne, Viera, Dewater, Titusville, Sanford, Daytona Beach, Port Orange, New Smyrna Beach, Ormond Beach, Kissimmee, Winter Haven, Ocala, Altamonte Springs, Longwood, Deltona, Oviedo, Deland, St.Cloud, Cape Canaveral, Ponce Inlet, Melbourne Beach i okolice.

Lokalizacje: Jacksonville, Brevard County FL, Orange and Seminole County FL, Volusia County FL, Cincinnati, Oh.


Data publikacji: 1 listopada, 2021

Autor:


Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły