Na rynku

Widziszewo – najnowocześniejsza fabryka dachówek ceramicznych w Europie

Od września 2012 roku w miejscowości Widziszewo w województwie wielkopolskim działa najnowocześniejsza w Europie fabryka dachówek ceramicznych firmy CREATON Polska. Wyróżnikiem tego nowoczesnego przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku są nowatorskie technologie, dbałość o środowisko naturalne i otwarcie na innowacyjne rozwiązania.

Elegancka dachówka

Dachówki ceramiczne marki CREATON to produkty klasy premium. Wykonane z materiałów najwyższej jakości są niezwykle trwałe i odznaczają się eleganckim designem. Piękne, oryginalne wzory, atrakcyjne barwy i wybór ponad 30 modeli, sprawiają, iż dachówki te są wspaniałą propozycją dla osób ceniących połączenie innowacyjnych rozwiązań z trwałością materiału i niepowtarzalną linią wzorniczą. Do najpopularniejszych należy wielkoformatowa Titania o charakterystycznym falistym kształcie, typu holenderka płaska. W ofercie znajdziemy także dwa modele wielkoformatowych dachówek zakładkowych z unikalnym systemem odprowadzania wilgoci stworzonym w oparciu o analizę danych klimatycznych charakterystycznych dla Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

Nowoczesna produkcja

Wytwarzane w Widziszewie dachówki ceramiczne powstają w oparciu o innowacyjną technologię suszenia Hydrocasing, umożliwiającą uzyskanie najwyższej jakości wyrobów przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Nowatorska technologia zapewnia doskonałą efektywność energetyczną procesu suszenia przy zachowaniu unikalnych cech wyrobów, a wyjątkowa trwałość dachówek przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego i racjonalnego wykorzystanie jego zasobów.

DCIM100GOPRO DCIM100GOPRO

 

2.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 15 kwietnia, 2016

Autor:

2.7/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły