Na rynku

Wilfredo Leon z pierwszą wizytą w Galeco

22 czerwca 2020 roku w siedzibie polskiego producenta systemów rynnowych w Balicach odbyło się oficjalne spotkanie z ambasadorem marki – siatkarzem Wilfredo Leonem. Wydarzeniu towarzyszyła konferencja prasowa z przedstawicielami czołowych mediów.

Informacja o rozpoczęciu 3-letniej współpracy pomiędzy sportowcem a firmą Galeco została ogłoszona już w lutym bieżącego roku. Po udanym starcie kampanii wizerunkowej przyszedł czas na oficjalne zaprezentowanie siatkarza w roli ambasadora. Spotkanie było też okazją do jeszcze lepszego poznania się i zacieśnienia wzajemnych relacji. Podczas swojej pierwszej wizyty w siedzibie polskiego producenta, Wilfredo wraz z żoną spotkali się z właścicielami firmy oraz jej zarządem. Na ręce ambasadora przekazana została pamiątkowa statuetka, a on sam miał możliwość zwiedzenia fabryki i przyjrzenia się z bliska produkcji systemów rynnowych ze stali i pvc. Przyjazd światowej sławy zawodnika zgromadził liczne grono przedstawicieli mediów sportowych, lokalnych oraz budowlanych. Podczas konferencji prasowej dziennikarze mieli szansę porozmawiania zarówno z Wilfredo Leonem, jak i Prezesem firmy Galeco – Panem Szczepanem Buryło. – Na swojego ambasadora szukaliśmy kogoś, kto w swoim życiu oraz pracy zawodowej kieruje się podobnymi wartościami, do tych, które wyznajemy w Galeco. Wilfredo był więc naturalnym wyborem. Bardzo dziękuję Ci, że nam zaufałeś, dzięki temu gramy razem! – opowiadał Buryło. Swojego zadowolenia nie krył także siatkarz, który podkreślał swój związek z Polską i dumę z nawiązanej współpracy.

4.8/5 - (33 votes)

Data publikacji: 23 czerwca, 2020

Autor:

4.8/5 - (33 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. sponsor
  wtorek, 23 czerwca, 2020

  Dla każdej marki istotnym jest kto ją promuje. Znane postaci, zwłaszcza popularne osoby ze świata kultury, sportu odgrywają dużą rolę w promocji firmy. Galeco wybierając swojego ambasadora w osobie Leona, z pewnością zrobiło świetny krok w tym kierunku.

 2. praktyk
  środa, 24 czerwca, 2020

  Bardzo dobry wybór ambasadora marki Wilfredo Leon,to sportowiec będący klasą samą w sobie.Tacy zawodnicy wspierający kampanię promocyjną,to jest bardzo dobra inwestycja.

 3. rbialon
  czwartek, 25 czerwca, 2020

  popieram takie promocje

Podobne artykuły