Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

Windy dekarskie PAUS Easy 18 WH Typu D w ofercie Glasslift

Spółka Glasslift z siedzibą w Zgierzu to jedyna firma w branży dźwigowej, która posiada rekomendację Związku Polskie Okna i Drzwi. Spółka ta od lat oferuje doskonałe usługi i wyroby, wśród których można wymienić mini żurawie, windy, manipulatory i przyssawki, czy też własnego projektu wózki transportowe do drzwi, okien, szyb, kamieni oraz płyt drewnianych i kompozytowych.

Od niedawna w ofercie spółki znalazły się znane w Europie windy hydrauliczne niemieckiej marki PAUS. Jednym z topowych modeli oferowanych w ramach serii Easy jest uniwersalna winda o nazwie Easy 18 WH Typ D. Winda ta posiada udźwig 250 kg przy wysięgu maksymalnym do 18 metrów osiąganym dzięki czterem profilom o długości 420 cm każdy. Należy jednak mieć na uwadze, że konstrukcja jest przygotowana na obsługę dodatkowego piątego profilu, co dodatkowo zwiększa jej wysięg. Przy swej masie własnej 740 kg z podstawowym wyposażeniem na pokładzie i przy 360-stopniowym zakresie pracy, winda wymaga stabilizacji, co zapewniają cztery mocne i wysuwane podpory teleskopowe. Podwozie windy to konstrukcja zabezpieczona antykorozyjnie przez katoforezę i malowanie proszkowe.

Windy dekarskie PAUS Easy 18 WH Typu D niemieckiej ofercie Glasslift

Winda Easy 18 WH Typ D posiada bezstopniową regulację przedłużenia szyn, co umożliwia ładowanie kosza z poziomu gruntu. Pakiet szyn podnoszony jest i wysuwany hydraulicznie, wciągarka zaś napędzana jest motorem Honda GX 200. Za bezpieczeństwo w czasie pracy odpowiada hamulec wielotarczowy, automatyczne przeciwdziałanie luźnej linie (przy pakiecie szyn i wciągarce) oraz fakt wyposażenia zgodnego z Dyrektywą Maszynową i wymaganiami dla oznakowania CE. Sterowanie windą może się odbywać albo ręcznie – z panelu sterowania – albo też zdalnie poprzez wykorzystanie cięgna Bowdena (sterowanie zaworem wciągarki ładunkowej).

Od strony wymiarów maszyna prezentuje się kompaktowo, gdyż jej szerokość transportowa to tylko 136 cm, zaś długość (transportowa) to 530 cm.

Warto jeszcze mieć na uwadze fakt, iż w szerokiej gamie dostępnych akcesoriów nabywcy mogą wybierać między dwiema platformami transportowymi – jedną o wymiarach 96 x 120 x 48 cm oraz mniejszą o wymiarach 60 x 35 x 85 cm.

Firma Glasslift oferując windę dekarską Easy 18 WH Typ D zapewnia też wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Warto więc solidność maszyn marki PAUS dodatkowo wyeksponować i wesprzeć profesjonalizmem kooperacji ze spółką Glasslift.

Glasslift
+48 504 304 604
info@glasslift.pl
www.glasslift.pl

4.9/5 - (17 votes)

Data publikacji: 11 marca, 2020

Autor:

4.9/5 - (17 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły