Na rynku

Wiosenne promocje na platformie merXu – „Darmowa dostawa” i „Bonus retrospektywny”

Unikalne funkcje platformy handlowej merXu nie kończą się na gwarancji współpracy tylko ze zweryfikowanymi partnerami oraz bezpośrednim kontakcie z dostawcą i możliwości negocjacji cen. Zarejestrowani Użytkownicy merXu mogą obecnie korzystać z dwóch różnych promocji.

Promocja „Darmowa dostawa”

Do końca kwietnia 2021 r. zarejestrowani użytkownicy merXu mogą korzystać z darmowego transportu wszystkich zakupów o wartości powyżej określonej kwoty minimalnej, wynoszącej netto nie mniej niż 100 PLN. Warto wiec pospieszyć się z zakupami.

Zerowe koszty dostawy dotyczą nie tylko zakupów u dostawców z Polski, ale także artykułów przemysłowych kupionych na platformie od sprzedających z Czech, Estonii, Litwy i Słowacji.

W czasie trwania promocji do każdego zakupu za kwotę nie mniejszą niż wymienione uczestnik może:

 • otrzymać  zwrot poniesionych kosztów dostawy, po dokonaniu Zgłoszenia Zakupu Promocyjnego, tytułem premii pieniężnej, w formie noty kredytowej, na rachunek bankowy wskazany przez Uczestnika na jego koncie użytkownika na Platformie merXu w zakładce Moje konto – profil firmy, lub
 • przenieść obowiązek zapłaty wystawionej przez Sprzedającego faktury lub faktury VAT, w części odpowiadającej wartości usługi transportowej, na Merxu.

 
Więcej informacji nt. szczegółów promocji „Darmowa dostawa” na stronie https://lp.merxu.com/free-delivery

Wiosenne promocje na platformie merXu

Promocja „Bonus retrospektywny”

Drugą akcją trwającą od 15 marca 2021 r. jest promocja „Bonus retrospektywny”. Dotyczy ona zakupów na platformie merXu za określoną kwotę minimalną. Warunkiem udziału w promocji jest dokonanie zakupu lub zakupów produktów sprzedawanych za pośrednictwem platformy merXu za kwotę netto nie mniejszą niż 1000 PLN, w czasie nie dłuższym niż jeden miesiąc kalendarzowy, w okresie trwania promocji.

W czasie trwania promocji, po osiągnięciu określonej wartości zakupów promocyjnych w miesiącu kalendarzowym, w którym trwa promocja, klient uprawniony jest do otrzymania premii pieniężnej w wysokości:

Wartość zakupów PromocyjnychWysokość Premii pieniężnej
od 1000 do 2 500 PLN8% wartości zakupów
od 2501 do 4 000 PLN9% wartości zakupów
od 4 001 do 6 000 PLN10% wartości zakupów
od 6 001 PLNwartość ustalana indywidualnie

W przypadku gdy Uczestnik nie osiągnie wartości zakupów promocyjnych uprawniającej do otrzymania premii pieniężnej w jednym miesiącu kalendarzowym, wartość zakupów promocyjnych jest sumowana w kolejnych miesiącach kalendarzowych, nie dłużej jednak niż do osiągnięcia wartości uprawniającej do otrzymania premii pieniężnej. Uczestnik otrzymuje premię pieniężną w formie noty kredytowej, na rachunek bankowy.
 
Szczegółowe zasady Promocji „Bonus retrospektywny” znajdują się na stronie https://lp.merxu.com/promotions-pl

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 30 marca, 2021

Autor:

5/5 - (5 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Damian
  czwartek, 1 kwietnia, 2021

  sklepy internetowe dają możliwość zamówienia różnego asortymentu o dowolnej porze z dostawą na wskazany adres. magia tych sklepów to możliwość wyboru i lepsze zniżki niż w sklepach stacjonarnych. darmowa dostawa to dobry dodatek przy nie wielkich zakupach.

 2. konsument
  poniedziałek, 5 kwietnia, 2021

  Darmowa dostawa, bonusy i rabaty są bezsprzecznie siłą napędową sprzedaży dla sklepów internetowych. A do tego jak dochodzi możliwość zakupu dobrej jakości towarów to okazja jak znalazł. Najczęściej w sklepach internetowych ceny są niższe niż w stacjonarnych, co jest dodatkowym atutem.

Podobne artykuły