Łączniki

Wkręty do betonu Rock

Wkręty do betonu Rock stanowią dobrą alternatywę dla kołków rozporowych o tradycyjnej konstrukcji. Taki sposób montażu ma przynajmniej kilka zalet. W efekcie mocowanie do betonu może być łatwe, szybkie a nawet przyjemne.

Wkręty do betonu Rock

Wkręty do betonu Rock to specjalne śruby pozwalające na kotwienie w betonie – beton zwykły klasy C 20/25 do C 50/60. Jako zalety wkrętów do betonu należy wymienić przede wszystkim możliwość montażu elementów bez kołków rozporowych. Dzięki wytrzymałości powstałego połączenia można przewidzieć małe odstępy od krawędzi osi.

Trwałość i montaż

Złożony proces hartowania oraz odpowiednia konstrukcja gwintu gwarantują trwałość i wytrzymałość elementu. Wkręt montujemy bardzo łatwo. Osadzanie i montaż wykorzystuje jedną operację roboczą. Pamiętajmy, że otwory wykonuje się wyłącznie za pomocą wiertarki udarowej. Przestrzegajmy również parametrów osadzania wkrętów.

Wkręty do betonu Rock

Najważniejszą zaletą wkrętu do betonu Rock jest możliwość wkręcania bezpośrednio do otworu bez konieczności używania kołków rozporowych oraz innych dodatkowych elementów. Wkręty Rock są ekonomicznymi elementami mocującymi a do tego zapewniają oszczędność czasu przy montażu oraz kosztów materiału. A to, jak wiadomo, jest szczególnie istotne na budowie. Wkręty mają europejską ocenę techniczną dla kotwień w betonie zarówno zarysowanym jak i niezarysowanym.

Wkręty do betonu Rock

Doradztwo techniczne:
Łukasz Borkowski, +48 604 400 884

E.u.r.o.Tec GmbH
Unter dem Hofe 5
58099 Hagen
tel. +49 2331 – 6245-0

Zapytanie w języku polskim mogą Państwo kierować na adres: info@eurotec.team

4.9/5 - (48 votes)

Data publikacji: 24 listopada, 2018

Autor:

4.9/5 - (48 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Robert
    piątek, 21 grudnia, 2018

    Wkręty do betonu Rock to przede wszystkim ułatwienie w montażu. Wykonanie dziury i wkręcenie od razu wktętu Rock. Takie rozwiązanie przyda się zwłaszcza przy dużych realizacjach, pozwoli na zaoszczędzenie czasu, a funkcjonalność taka sama jak przy tradycyjnych wkrętach i kołkach.

Podobne artykuły