Elektronarzędzia

Wolff Turbo Stripper – skutecznie rozbiera pokrycia dachowe!

Wiosna to czas wzmożonych prac dekarskich, gdyż właśnie wtedy najczęściej ujawniają się wszelkie przecieki spowodowane uszkodzeniami starych pokryć dachowych. Czasem ich całkowita wymiana jest konieczna, co wymaga nakładu czasu i pracy. Wysoką efektywność usuwania wszelkiego rodzaju pap oraz membran zapewnia samojezdna zrywarka Wolff Turbo Stripper 230 V.

Gruntowna wymiana pokrycia dachowego to kompleksowe przedsięwzięcie wymagające użycia skutecznych narzędzi, zwłaszcza jeśli usuwane warstwy są mocno przytwierdzone. Idealnie w takich zastosowaniach sprawdzi się specjalnie zaprojektowany, samojezdny zdzierak z napędem silnikowym, który istotnie zwiększa szybkość i efektywność pracy. Istotnymi aspektami przy wyborze tego typu urządzeń są moc, wygoda obsługi i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Wszystkie te zalety posiada nowoczesny Turbo Stripper marki Wolff, który pozwala w wyjątkowo łatwy, szybki i komfortowy sposób pozbyć się starych, również mocno przyklejonych materiałów pokryciowych.

Efektywne wsparcie pracy dekarza

Wolff Turbo Stripper to uniwersalne, samojezdne urządzenie z silnikiem o mocy 2600 W. Dzięki optymalnie dobranej wydajności pracy na poziomie 5000 obr./min. i kompletowi wysokiej jakości ostrzy bez problemu odrywa od podłoża mocno przyklejone pokrycia dachowe w postaci pap czy folii dachowych. W takim zastosowaniu najlepiej sprawdzą się noże o szerokości roboczej 350 mm w kształcie litery „U”, które są dostępne w wersjach zaostrzonych od góry lub od dołu, co pozwala dobrać odpowiednie rozwiązanie w zależności od stanu podłoża. Regulację nacisku umożliwiają natomiast dodatkowe obciążniki, które mogą być w razie potrzeby łatwo i szybko demontowane. Pomimo dużej mocy urządzenia, jest ono również bardzo komfortowe i bezpieczne w obsłudze.

Komfort i bezpieczeństwo ponad wszystko

Odpowiednio wyważona konstrukcja i wygodna regulacja napędu sprawiają, że zdzierakiem Wolff Turbo Stripper można wyjątkowo płynnie sterować, również na niewielkich spadkach dachów płaskich. Regulowana wysokość drążka i ręczne sprzęgło zapewniają maksymalną wygodę użytkowania, zaś osłona noży, ochrona ponownym rozruchem i zintegrowany hamulec postojowy – wysokie bezpieczeństwo pracy. Urządzenie jest ponadto dostarczane wraz z rękawicami i słuchawkami ochronnymi zgodnie z wymaganiami BHP. Wolff Turbo Stripper opcjonalnie występuje również w wersji ze sprzęgłem elektromagnetycznym, które gwarantuje jeszcze lżejszą regulację napędu. 

4.5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 27 kwietnia, 2023

Autor:

4.5/5 - (4 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły