Narzędzia ręczne

Wszystko w rękach profesjonalistów – młotek dla dekarza i cieśli

W każdym zawodzie, a zwłaszcza w rzemieślniczym, są takie narzędzia, bez których wykonanie określonych zadań jest całkowicie niemożliwe. W pracy dekarza i cieśli to właśnie młotek odgrywa główną rolę. Żaden inny producent nie oferuje tym zawodom szerszej gamy produktów niż Picard. Zresztą, nie tylko dekarz i cieśla znajdą tu swojego ulubieńca.

Wszystko w rękach profesjonalistów - młotek dla dekarza i cieśli

Stalowy młotek dekarski Picard 790 to coś więcej niż zwyczajne narzędzie. Oryginalna skórzana rączka, która stopniowo dostosowuje się do dłoni użytkownika, oraz kuta rękojeść i główka młotka, wykonana z wysokiej jakości stali hartowanej, nadaje temu młotkowi prestiż. Nie zmienia to charakteru narzędzia, które spełnia wszystkie praktyczne funkcje i nadaje się do intensywnego codziennego użytku. Pomagają w tym detale, takie jak magnetyczny uchwyt do gwoździ i zrównoważona ergonomia, a potwierdzają nagrody GS i VPA Excellent.

Wszystko w rękach profesjonalistów - młotek dla dekarza i cieśli

Jako alternatywę Picard oferuje całkowicie stalową wersję młotka z dwuskładnikową rączką, oznaczoną symbolem 590. Rączka tłumiąca wibracje zapewnia wygodną pracę w każdej sytuacji. Oba stalowe młotki dekarskie ze skórzanymi lub dwuskładnikowymi rączkami są również dostępne w lekkich wersjach o symbolach 790 ½ i 590 ½, przeznaczonych do najbardziej wymagających prac.

Oprócz najmocniejszych kutych młotków wykonanych z jednego elementu Picard oferuje nie mniej mocny model „Black-Giant”, którego uchwyt wykonany jest z podwójnej stalowej rurki. W połączeniu z rękojeścią wykonaną z dwuskładnikowego materiału spełni wymagania najbardziej wymagających. Nawet podstawowy model Picard 600S jest sprawdzonym i bezpiecznym narzędziem dla każdego dekarza.

Wszystko w rękach profesjonalistów - młotek dla dekarza i cieśli

Podsumowując, asortyment Picarda obejmuje jedenaście różnych, kunsztownie wykonanych młotków dekarskich i ciesielskich. Ponadto niemiecki producent młotków dostarcza szeroką gamę narzędzi, które zaprezentowane zostały w specjalnym katalogu. Zakres oferty jest szeroki – od noża do tapet po nożyce do blach typu pelikan i od nitownicy ręcznej do cyrkla, a także szczypce kowalskie, łomy, młotki blacharskie, szelajzy, fałdowniki, szczypce do gięcia haków rynnowych, kleszcze dekarskie. Daje to dekarzom blacharzom i cieślom możliwość zakupu wszystkich niezbędnych narzędzi o wysokiej jakości z jednego źródła.

Przedstawiciel handlowy:
Basta Hurt sp. z o.o.
ul. Powstańców Wielkopolskich, 55 62-053 Mosina – Drużyna
tel. +48 61 813 25 84
www.bastahurt.pl
hurtownia@bastahurt.pl

Sklep internetowy:
Profitechnik
tel. +48 61 222 21 97
www.profitechnik.pl

5/5 - (40 votes)

Data publikacji: 23 września, 2019

Autor:

5/5 - (40 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    poniedziałek, 23 września, 2019

    nawet młotek może mieć swój styl i wygląd po za podstawową funkcją wbijania. dzięki firmie Picard można wybierać w wielu modelach dostosowanych do gustu i ręki dekarza. fajnie skompletować cały zestaw takich takich stylowych narzędzi.

  2. obywatel
    wtorek, 24 września, 2019

    Jeśli ktoś chce dobrze wykonywać swą pracę,to potrzebuje nie tylko umiejętności ale i porządnych i trwałych narzędzi.Jak dla mnie jakość narzędzi jest najważniejsza ,a ich kunsztowne wykonanie jest sprawą drugorzędną.Młotek powinien być trwały i o określonej wielkości,a jeśli przy tym dobrze wygląda co ma w swej ofercie firma Picarda to bardzo dopbże i przyjemniej się takim narzędziem pracuje.

Podobne artykuły