Na rynku

Wybór dobrego dekarza

Eksperci z branży budowlanej podkreślają, że najczęstszą przyczyną reklamacji nie jest wcale słaba jakość produktu, lecz zastosowanie go niezgodnie z instrukcją. Dlatego wybór dobrego dekarza jest tak istotny.

JAK WYBRAĆ DOBREGO DEKARZA?

Dowiedz się więcej

Przed rozpoczęciem budowy domu warto przejrzeć informacje na portalach branżowych. Sporo wartościowych treści uzyskamy z pierwszej ręki – od osób, które budowę mają już za sobą. Istnieje mnóstwo forów, na których dyskusje na ten temat stanowią solidny materiał do autoedukacji.

Nie oszczędzaj na doświadczeniu

Dla każdego inwestora istotnym kryterium jest cena. W przypadku wyboru ekipy dekarskiej należy zastanowić się dwa razy, zanim z pozoru niskie koszty przesądzą o wyborze dekarza. Może się bowiem okazać, że niższa cena robocizny wiąże się z brakami w wiedzy i doświadczeniu, co w skrajnych przypadkach skończyć się może zrywaniem dachu i kładzeniem go od nowa, a o kosztach takiego remontu chyba nie trzeba wspominać.

Certyfikat jako remedium

Jak zatem wybrać ekipę dekarską, która spełni nasze oczekiwania? Pierwszą myślą jest rekomendacja znajomego, co jednak nie zawsze jest możliwe. Można więc zajrzeć na fora i poszukać opinii tych, którzy budowali. Przede wszystkim jednak powinno się zdać się na certyfikowanych dekarzy, których wiedza i fachowość są weryfikowane przez producenta. Monier BRAAS od lat wspiera środowisko dekarskie, prowadząc szkolenia, a także program Certyfikacji Dekarzy SuperDekarz. Prostą wyszukiwarkę Certyfikowanych Dekarzy BRAAS znajdą Państwo na stronie: www.superdekarz.pl .

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 2 lipca, 2016

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły